Друк

Публічні заходи

 • Прес-конференція Очікування бізнесу: паростки оптимізму на тлі проблем

  26.05.2009

  Місце проведення: інформаційне агентство «УНІАН»

  Партнери: Швейцарський економічний інститут KOF/ETH, Цюріх

  Проект: Проект "Ділові тенденції"

  Резюме: Вперше з початку кризи діловий оптимізм має тенденцію до зростання. Зокрема, суттєво покращились очікування керівників підприємств щодо змін загальноекономічної ситуації в наступні півроку. Про це свідчать результати щоквартального опитування керівників промислових підприємств Інституту економічних досліджень та політичних консультацій, яке оприлюднили Ігор Бураковський Директор Інституту економічних досліджень та політичних консультацій (ІЕД) та Оксана Кузяків, виконавчий директор ІЕД під час прес-конференції в ІА «УНІАН».

  На тлі очікуваного зростання внутрішнього попиту, менеджери планують збільшити випуск продукції в найближчі 3-4 місяці порівняно до початку 2009 року. Позитивні виробничі плани дають підстави керівникам підприємств сподіватися на покращення ситуації із занятістю, зокрема зменшення неповної зайнятості. Разом із цим нестабільна політична ситуація та несприятливий регуляторний клімат залишається у списку головних перешкод зростанню виробництва.

  Теги: інформаційне агентство «УНІАН», Прес-конференція, Проект "Ділові тенденції", Швейцарський економічний інститут KOF/ETH
  Категорія:  Прес-конференція
Powered by

Activemedia
© 2020
Інститут
економічних досліджень
та політичних консультацій
адреса:
Рейтарська 8/5-А,
01054 Київ, Україна
тел.:
+ 38 044 278-63-42
+ 38 044 278-63-60
факс:
e-mail:
+ 38 044 278-63-36
institute@ier.kyiv.ua
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на www.ier.com.ua