Друк

Публічні заходи

 • Презентація книги «Світова економіка: глобальна фінансова криза»

  05.07.2010

  Місце проведення: Липський особняк
  Партнери: Міжнародний фонд «Єдиний світ» під керівництвом голови правління Едуарда Прутніка
  Проект: «Світова економіка: глобальна фінансова криза»

  5 липня відбулась презентація книги «Світова економіка: глобальна фінансова криза», виданої Міжнародним фондом «Єдиний світ» під керівництвом голови правління Едуарда Прутніка. Вона написана доктором економічних наук, професором, директором Інституту економічних досліджень та політичних консультацій, професором Національного університету «Києво-Могилянська академія» Ігорем Бураковським і доктором економічних наук, професором, членом правління МФ «Єдиний світ», народним депутатом України, головою Підкомітету з питань міжнародної економічної політики Верховної Ради України Олексієм Плотніковим.

  У книзі розглядаються причини, механізми розгортання й основні характеристики сучасної глобальної фінансової кризи. Аналізуються наслідки кризи і зумовлені нею зміни основних уявлень про функціонування сучасної економіки в епоху глобалізації. Крім того, на основі аналізу впливу глобальної фінансової кризи на Україну визначено основні проблемні точки української економіки і представлено бачення можливих напрямків протидії кризовим явищам.

  Нова книга стане у нагоді фахівцям з економічної теорії і політики, державним службовцям, всім тим, хто цікавиться сучасними економічними проблемами, адже для України сьогодні важливо не тільки мінімізувати негативний вплив світової фінансової кризи, але вже зараз шукати своє місце в посткризової світовій економіці.

  Теги: Міжнародний фонд «Єдиний світ», Презентація книги, Світова економіка: глобальна фінансова криза»
  Категорія:  Презентація
Powered by

Activemedia
© 2020
Інститут
економічних досліджень
та політичних консультацій
адреса:
Рейтарська 8/5-А,
01054 Київ, Україна
тел.:
+ 38 044 278-63-42
+ 38 044 278-63-60
факс:
e-mail:
+ 38 044 278-63-36
institute@ier.kyiv.ua
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на www.ier.com.ua