Друк

Публічні заходи

 • Семінар "Імплементація Угоди СОТ про технічні бар’єри в торгівлі: актуальні питання"

  29.11.2023

  DSC_0560_

   

  11 червня 2015 року в рамках проекту «Торговельна політика та практика в Україні» за участі шведських експертів проекту, Національна Рада торгівлі Швеції відбувся семінар на тему «Імплементація Угоди СОТ про технічні бар’єри в торгівлі: актуальні питання».

  Основний акцент семінару був зроблений на змінах, які відбуваються в СОТ/Угоді ТБТ та їх вплив на український бізнес.

  Крістер Арвіус, експерт проекту Національної Ради торгівлі Швеції, представив зв’язок між добровільними механізмами та принципами Належної регуляторної практики (НРП).

  Зокрема він зазначив, що використання Належної регуляторної практики (НРП) може сприяти ефективній імплементації Угоди ТБТ та відіграти певну роль в уникненні невиправданих перепон для міжнародної торгівлі під час розробки, схвалення та застосування технічних регламентів і процедур оцінки відповідності. Застосування НРП в контексті ТБТ повинно відбуватися за принципами, викладеними в Угоді ТБТ. Регуляторні процедури, черговість та пріоритетність, що надається кожному можливому кроку, може залежати від кожного окремого Члена СОТ відповідно до ситуації та адміністративної функції.

  Презентація Крістера Арвіуса

   

  Про застосування в Україні належної регуляторної практики як наслідок виконання вимог Угод СОТ про ТБТ та СФСЗ та адаптації європейського законодавства і практик розповів Дмитро Луценко, експерт, Проект технічної допомоги «Сприяння взаємній торгівлі шляхом усунення технічних бар’єрів у торгівлі між Україною та Європейським Союзом».

  Презентація Дмитра Луценка

   

  Питання транспарентності в контексті VII трирічного перегляду Угоди ТБТ” та позицію країн-членів щодо перегляду Угоди в сфері транспарентності презентувала Наталія Безроденко, заступник начальника управління – начальник відділу обробки запитів та нотифікацій департаменту взаємодії з СОТ та торговельного захисту Міністерства економічного розвитку і торгівлі.

  Презентація Наталії Безроденко

   

  Досвід України щодо імплементації Угоди ТВТ на сучасному етапі представила Олена Бучка, заступник начальника відділу обробки запитів та нотифікацій департаменту взаємодії з СОТ та торговельного захисту Міністерства економічного розвитку і торгівлі

  Презентація Олени Бучки

  Категорія:  Семінар
Powered by

Activemedia
© 2020
Інститут
економічних досліджень
та політичних консультацій
адреса:
Рейтарська 8/5-А,
01054 Київ, Україна
тел.:
+ 38 044 278-63-42
+ 38 044 278-63-60
факс:
e-mail:
+ 38 044 278-63-36
institute@ier.kyiv.ua
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на www.ier.com.ua