Друк

Публічні заходи

 • Онлайн-конференція "Медична реформа в Україні"

  08.11.2013

  8 листопада, об 11:00, в прес-студії Сьогодні Мультімедіа ми говорили про стан і перебіг медичної реформи в Україні.

  Спікер: Олександра Бетлій, координатор проекту «Аналіз реформи охорони здоров’я в Україні», провідний експерт  Інституту економічних досліджень та політичних консультацій (https://www.facebook.com/HealthReformUkraine)

  Система охорони здоров’я характеризується низькою доступністю до якісної медичної допомоги, недостатнім і неефективним бюджетним фінансуванням галузі. А в цей час, стан здоров’я нації залишає бажати ліпшого. Профілактика не є пріоритетом ні для лікарів, ні для пацієнтів, що призводить до збільшення рівня смертності українців.

  Початок реформи системи охорони здоров’я був питанням часу. Але з огляду на комплексність цього питання реформу розпочали лише у 2012 році в чотирьох пілотних регіонах: Дніпропетровська, Донецька, Вінницька області та м. Київ. Перші кроки з реформування вже роблять і в інших областях України.

  Під час реформування виникло чимало питань, зокрема: Яка мета реформи і що саме буде зроблено? Як можна буде отримати медичну допомогу після змін? Хто такі сімейні лікарі і чим вони відрізняються від терапевтів? Які є основні проблеми із впровадження реформи?

  Джерело: Сегодня

  Категорія:  Прес-конференція
Powered by

Activemedia
© 2020
Інститут
економічних досліджень
та політичних консультацій
адреса:
Рейтарська 8/5-А,
01054 Київ, Україна
тел.:
+ 38 044 278-63-42
+ 38 044 278-63-60
факс:
e-mail:
+ 38 044 278-63-36
institute@ier.kyiv.ua
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на www.ier.com.ua