Друк

Публічні заходи

 • Конференція «Ціна кордонів» у Чорноморському регіоні»

  30.05.2013

  30 травня у Баку відбулася конференція «Ціна кордонів» у Чорноморському регіоні», на якій представники Азербайджану, Грузії та України обмінялися інформацією щодо досвіду інтеграції своїх країн у світові та регіональні торговельні об’єднання. Всі три країни перебувають на різних етапах інтеграції та мають різний ступінь відкритості економіки. Україна та Грузія є членами СОТ і ведуть переговори про створення Глибокої та всеосяжної зони вільної торгівлі з ЄС, при цьому Грузія має більш відкриту економіку, ніж Україна. Азербайджан продовжує переговори щодо вступу до СОТ.

  Конференція була проведена Громадською асоціацією сприяння вільній економіці (Азербайджан) в рамках проекту «Ціна кордонів» у Чорноморському регіоні». У конференції взяли участь представники міністерств та відомств Азербайджану, громадського сектору країни, представники Інституту економічних досліджень та політичних консультацій (Україна) та Фонду стратегічних та міжнародних досліджень (Грузія). Під час конференції науковий директор Інституту Вероніка Мовчан наголосила, що приєднання України до міжнародних торговельних об’єднань не є самоціллю, а сприяє сталому та соціально збалансованому економічному розвитку країни. Дослідник Інституту Костянтин Кравчук зазначив, що відкриття економіки для інвестицій не гарантує приплив капіталу, якщо діловий клімат у країні є несприятливим для розвитку підприємництва.

    

  Джерело фото: PAAFE

  Презентації:

  Інститут економічних досліджень та політичних консультацій бере участь у проекті «Ціна кордонів» у Чорноморському регіоні», який реалізується Громадською асоціацією сприяння вільній економіці (Азербайджан) за підтримки Чорноморського фонду регіонального співробітництва, створеного Фондом Германа Маршалла (США). Метою проекту є підтримка вільного переміщення економічних ресурсів у країнах Чорноморського регіону (Азербайджан, Грузія, України), активізація публічного обговорення переваг економічного співробітництва між країнами, покращення обізнаності суспільства щодо питань вільної торгівлі та вільного переміщення трудових ресурсів.

  Категорія:  Круглий стіл
Powered by

Activemedia
© 2020
Інститут
економічних досліджень
та політичних консультацій
адреса:
Рейтарська 8/5-А,
01054 Київ, Україна
тел.:
+ 38 044 278-63-42
+ 38 044 278-63-60
факс:
e-mail:
+ 38 044 278-63-36
institute@ier.kyiv.ua
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на www.ier.com.ua