Друк

Архів 2018

 • Пілотне впровадження системи ДСГ в Україні

  (Код:2018_07)
  Мета: 

  Повна назва: “Пілотне впровадження системи ДСГ, основаної на австралійських діагностично-споріднених групах на рівні Міністерства охорони здоров’я та обраних лікарень (тренінги, програмне забезпечення, тощо)”.

  Мета проекту: розробити і впровадити пілотну систему оплати медичної допомоги в лікарнях на основі підходу фінансування ДСГ, який оснований на австралійській системі ДСГ.

  Завдання:

  1. Підтримати МОЗ та НСЗУ та підпорядковані їм організації у переході від поточної системи фінансування заходів підтримки інфраструктури до фінансування результату, що створить стимули для лікарень підвищувати ефективність та якість наданої допомоги, і сприятиме їх фінансовій стійкості,

  2. Підтримати МОЗ та НСЗУ та підпорядковані їм організації у впровадженні нової системи оплати медичної допомоги, що надається в ста пілотних лікарнях, на основі підходу ДСГ

  3. Підвищити інституційну спроможність МОЗ та НСЗУ та підпорядкованих їм організацій, щоб вони могли використовувати і оновлювати системи ДСГ.

  4. Розробити дорожню карту для впровадження системи фінансування на основі ДСГ по всій країні.

  Результати:

  Заходи: 

  1. Огляд поточної системи звітування лікарень і збору даних та розробка та впровадження нової модифікованої системи.

  2. Надання підтримки МОЗ та НСЗУ та підпорядкованим їм організаціям в ухваленні рішень, основаних на даних, що важливо для впровадження системи фінансування на основі модифікованої австралійської системи ДСГ.

  3. Розробка системи оплати медичної допомоги, яку надають лікарні, на основі підходу з використанням ДСГ, визначення необхідних законодавчих змін, надання підтримки МОЗ та НСЗУ у розробці та впровадженні відповідних законодавчих положень.

  4. Підтримка впровадження системи фінансування на основі ДСГ та моніторинг змін у ста пілотних лікарнях.

  5. Проведення тренінгів для урядовців у сфері фінансування охорони здоров’я, представників МОЗ та НСЗУ і підпорядкованих їм організацій, лікарів, статистиків та економістів у пілотних лікарнях (близько 90 тренінгів для 2000 учасників).

  6. Спланувати та впровадити відповідний комунікаційний план, що збільшить розуміння потреби у впровадженні системи ДСГ серед учасників реформи та збільшить їхню підтримку.

  Контактна персона: 

  Олександра Бетлій, керівник проекту (betliy@ier.kiev.ua)

Powered by

Activemedia
© 2020
Інститут
економічних досліджень
та політичних консультацій
адреса:
Рейтарська 8/5-А,
01054 Київ, Україна
тел.:
+ 38 044 278-63-42
+ 38 044 278-63-60
факс:
e-mail:
+ 38 044 278-63-36
institute@ier.kyiv.ua
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на www.ier.com.ua