Друк

Архів 2013

 • Інвестиції – шлях до ефективного економічного розвитку територій: кращі практики, бар’єри та перешкоди і шляхи їх подолання (на прикладі Дніпропетровської та Львівської областей)

  (Код:2013_04)
  Мета: 

  Провести аналіз стану інвестиційної діяльності у визначених регіонах і на основі одержаних результатів та кращих міжнародних практик запропонувати для регіональних органів влади та органів місцевого самоврядування конкретні інструменти і механізми активізації інвестиційної діяльності, залучення інвестицій в економічний розвиток територіальних громад.

  Завдання:
  1. Оцінка стану інвестиційної діяльності в Дніпропетровській та Львівській областях України. Передбачає аналіз масиву офіційних статистичних даних та іншої актуальної інформації щодо інвестиційної діяльності двох регіонів.
  2. Ідентифікація кращих практик управління інвестиційним розвитком регіонів/міст зазначених областей України. Передбачає поглиблений аналіз сфери управління інвестиційної діяльності та визначення кращого досвіду та успішних практик, які можуть бути рекомендовані іншим містам/регіонам.
  3. Визначення бар’єрів та перешкод для інвестиційної діяльності та шляхів їх подолання. Дане завдання передбачає опитування представників експертного та бізнес-середовища у двох регіонах, передусім у містах-партнерах проекту МЕРМ.
  4. Опрацювання кращих вітчизняних та зарубіжних практик. Передбачає узагальнення кращого зарубіжного досвіду та рекомендації щодо його застосування.
  5. Підготовка рекомендацій для впровадження в досліджуваних та інших регіонах України. Передбачає підготовку рекомендацій щодо інструментів і механізмів, які доцільно впровадити у регіонах/містах України з метою підвищення їх інвестиційної привабливості, формування позитивного інвестиційного іміджу та залучення внутрішніх і зовнішніх інвестицій в економічний розвиток.
  6. Презентація результатів дослідження у трьох містах. Передбачає презентацію результатів дослідження у трьох містах України (Львів, Дніпропетровськ, Київ) для зацікавлених сторін. Організацію презентацій та фінансові витрати на їх проведення покриваються проектом МЕРМ.
  Результати:

  Аналітичне дослідження «Інвестиції – шлях до ефективного економічного розвитку територій: кращі практики, бар’єри та перешкоди і шляхи їх подолання (на прикладі Дніпропетровської та Львівської областей)»

  Період виконання: 

  03.2013 – 10.2013

  Контактна персона: 

  Оксана Кузяків

  Виконавчий директор Інституту економічних досліджень та політичних консультацій, керівник Центру досліджень сучасного суспільства

  Ел. адреса: kuziakiv@ier.kiev.ua

  Тел: +38 044 278 63 42

  Замовник проекту/фінансування: 

  Проект міжнародної технічної допомоги “Місцевий економічний розвиток міст України” (реєстраційна картка №2457-2 від 21.05.2012), який впроваджує Федерація Канадських Муніципалітетів

Powered by

Activemedia
© 2020
Інститут
економічних досліджень
та політичних консультацій
адреса:
Рейтарська 8/5-А,
01054 Київ, Україна
тел.:
+ 38 044 278-63-42
+ 38 044 278-63-60
факс:
e-mail:
+ 38 044 278-63-36
institute@ier.kyiv.ua
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на www.ier.com.ua