Друк

Архів 2013

 • Вплив ПВЗВТ між Україною та ЄС на різні категорії населення: мікро-моделювання за допомогою прикладної моделі загальної рівноваги

  (Код:2013)

  Мета проекту – проведення кількісного аналізу наслідків впливу поглибленої та всеохоплюючої ЗВТ між Україною та ЄС на різні верстви населення за допомогою мікро-симуляції на основі прикладної моделі загальної рівноваги для України та активізації публічної та фахової дискусії щодо економічних наслідків Угоди про асоціацію

 • Інвестиційна привабливість регіонів-2014

  (Код:2013_xx)

  Мета:
  - Визначити інвестиційний потенціал, інвестиційні ризики та стан інвестиційного клімату, а також рівень інвестиційної активності регіонів України та за результатами дослідження встановити індекс, а на його основі – рейтинг інвестиційної привабливості регіонів (областей) України.
  - Oкремо вивчити використання механізму «єдиного вікна» на місцевому рівні, ефективність прямих іноземних інвестицій в регіоні та систему роботи з діючими та перспективними іноземними інвесторами.

 • Прогнозування міграції між ЄС, V4 та Східною Європою: вплив від скасування візового режиму

  (Код:2013_12)

  Проект покликаний проаналізувати міграційні тенденції в країнах Східної Європи, які мають спільний кордон з ЄС (Україні, Молдові та Білорусі), для оцінки очікуваної еміграції в країни ЄС (з фокусом на країни V4) після можливого скасування візового режиму. Очікується, що в результаті дослідження буде представлено якісні та кількісні оцінки міграційних потоків з країн Східної Європи у країни ЄС та V4 протягом наступних 10 років. Подібні дослідження ніколи не проводились для країн Східного Партнерства.

 • Міграція між Україною та ЄС: оцінка наслідків від скасування візового режиму

  (Код:2013_11)

  Проаналізувати міграційні потоки з України до країн ЄС і оцінити за допомогою нової методики можливі міграційні потоки після скасування візового режиму з метою передчасно розробити рекомендації щодо необхідної міграційної політики та збагатити дискусію щодо цих питань в наукових колах та громадянському суспільстві

 • Інвестиції – шлях до ефективного економічного розвитку територій: кращі практики, бар’єри та перешкоди і шляхи їх подолання (на прикладі Дніпропетровської та Львівської областей)

  (Код:2013_04)

  Мета:
  Провести аналіз стану інвестиційної діяльності у визначених регіонах і на основі одержаних результатів та кращих міжнародних практик запропонувати для регіональних органів влади та органів місцевого самоврядування конкретні інструменти і механізми активізації інвестиційної діяльності, залучення інвестицій в економічний розвиток територіальних громад.

 • «Ціна кордонів» у Чорноморському регіоні

  (Код:2013_02)

  Мета:
  - Підтримати вільне переміщення економічних ресурсів у деяких країнах Чорноморського регіону (Азербайджан, Грузія, Україна) шляхом активізації публічного обговорення переваг економічного співробітництва між цими країнами, яке передбачає вільний рух товарів та послуг, а також вільне переміщення людей через кордони.
  - Посилити міжнародне співробітництво між представниками громадянського суспільства у регіоні та створити історію успіху міжнародної співпраці у цій сфері.
  - Покращити обізнаність суспільства щодо питань вільної торгівлі та вільного переміщення трудових ресурсів.

 • Інформаційно-просвітницька кампанія щодо аналізу реформи системи охорони здоров'я в Україні

  (Код:2013_01)

  Мета:
  - збільшити обізнаність населення України щодо проведення реформування охорони здоров’я (ОЗ) в Україні через загальну інформаційно-просвітницьку діяльність щодо ходу реформи системи ОЗ
  - залучити громадськість до моніторингу впровадження реформи

Powered by

Activemedia
© 2020
Інститут
економічних досліджень
та політичних консультацій
адреса:
Рейтарська 8/5-А,
01054 Київ, Україна
тел.:
+ 38 044 278-63-42
+ 38 044 278-63-60
факс:
e-mail:
+ 38 044 278-63-36
institute@ier.kyiv.ua
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на www.ier.com.ua