Друк

Проекти

 • Просування реформ в регіони

  (Код:2016_01)
  Цей трирічний проект спрямований на посилення підтримки та тиску громадськості задля здійснення проєвропейських реформ в Україні шляхом активізації участі та залучення широкого кола суб'єктів громадянського суспільства з регіонів у обговорення тем, пов’язаних із ЄС, а також моніторинг та адвокацію імплементації Угоди про асоціацію
 • Розуміємо Угоди про асоціацію між ЄС та Україною, Молдовою і Грузією

  (Код:2015-03)
  Цей трирічний проект, який розпочався у квітні 2015 року, покликаний пояснити законодавчі, політичні та економічні наслідки трьох Угод про асоціацію і поглиблені та всеохоплюючі зони вільної торгівлі (ПВЗВТ). Ці угоди – дуже об’ємні та технічні юридичні документи, які не можна «прочитати, як книжку».
 • Діалог зі Сприяння Торгівлі

  (Код:2014_03)
  Проект «Сприяння розвитку торгівлі за рахунок сприяння діалогу між представниками громадянського суспільства і органами державної влади (Діалог зі Сприяння Торгівлі)» за фінансової підтримки Європейського Союзу
 • Визначення вразливих секторів в країнах Східного партнерства

  (Код:2015_01)
  Проект "Визначення вразливих секторів в країнах Східного партнерства" має на меті розглянути основні економічні кластери в країнах Східного партнерства, доля яких може мати вирішальну роль в модернізації цих країн (зокрема машинобудування та енергетика). Проаналізувати досвід країн Вишеградської четвірки в перетворенні цих галузей.
 • Торговельна політика і практика в Україні

  (Код:2012_02)

  Проект "Торговельна політика та практика в Україні» спрямований на сприяння розвитку та довершення діяльності України в рамках СОТ. При виконанні зобов‘язань перед СОТ і вирішенні завдань, що стоять перед Україною, при укладенні глибокої та всеохопної Угоди про зону вільної торгівлі з ЄС, країна повинна вжити заходів для поступового досягнення відповідності з нормами ЄС у сфері технічного регулювання та стандартизації.

Поділитися:
Powered by

Activemedia
© 2010
Інститут
економічних досліджень
та політичних консультацій
адреса:
Рейтарська 8/5-А,
01030 Київ, Україна
тел.:
+ 38 044 278-63-42
+ 38 044 278-63-60
факс:
e-mail:
+ 38 044 278-63-36
institute@ier.kiev.ua
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на www.ier.com.ua