Друк

Проекти

 • Громадськість за демократизацію

  (Код:2020_10)
  Мета проєкту - зробити організації громадянського суспільства більш спроможними адвокатувати реформи демократизації на регіональному та місцевому рівнях.
 • Європейський зелений курс: можливості та загрози для України

  (Код:2020_03)
  Мета проекту – посилити можливості України брати участь у загальноєвропейських процесах, впроваджуючи політику, яка б відповідала сучасним європейським тенденціям, через аналіз змісту Європейського зеленого курсу, виявленням можливостей і загроз, які виникають для України у зв’язку з імплементацією Європейського зеленого курсу в ЄС.
 • Оцінка впливу потенційної майбутньої угоди про вільну торгівлю (ЗВТ) між Україною та Туреччиною

  (Код:CEP-2019-134)
  З грудня 2019 року ІЕД працює над оцінкою впливу потенційної майбутньої угоди про вільну торгівлю (ЗВТ) між Україною та Туреччиною.
 • Підтримка Громадської ініціативи «За чесну та прозору митницю»

  (Код:2020_01)
  Громадська ініціатива спрямована на моніторинг впровадження митної реформи та сприяння діалогу між владою, бізнесом та іншими зацікавленими сторонами стосовно здійснення інституційної реформи митниці.
 • Економічна привабливість української культури

  (Код:2019_06)
  Проект спрямований на покращення політики сприяння розвитку культури в Україні через розробку відповідних рекомендацій на основі аналізу сфери культури як галузі національної економіки та можливостей використання кращих міжнародних практик передовсім в сфері фінансування культури в українському контексті.
 • Програма USAID «Лідерство в економічному врядуванні»

  (Код:2014_5)
  Програма Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) “Лідерство в економічному врядуванні” (ЛЕВ) має на меті покращити діловий клімат шляхом втілення вагомих та сталих реформ у секторі МСБ на центральному і на регіональному рівнях.
  Сфери досліджень:  Бізнес - клімат
 • Просування реформ в регіони

  (Код:2016_01)
  Цей трирічний проект спрямований на посилення підтримки та тиску громадськості задля здійснення проєвропейських реформ в Україні шляхом активізації участі та залучення широкого кола суб'єктів громадянського суспільства з регіонів у обговорення тем, пов’язаних із ЄС, а також моніторинг та адвокацію імплементації Угоди про асоціацію
 • Розуміємо Угоди про асоціацію між ЄС та Україною, Молдовою і Грузією

  (Код:2015-03)
  Цей трирічний проект, який розпочався у квітні 2015 року, покликаний пояснити законодавчі, політичні та економічні наслідки трьох Угод про асоціацію і поглиблені та всеохоплюючі зони вільної торгівлі (ПВЗВТ). Ці угоди – дуже об’ємні та технічні юридичні документи, які не можна «прочитати, як книжку».
 • Діалог зі Сприяння Торгівлі

  (Код:2014_03)
  Проект «Сприяння розвитку торгівлі за рахунок сприяння діалогу між представниками громадянського суспільства і органами державної влади (Діалог зі Сприяння Торгівлі)» за фінансової підтримки Європейського Союзу
Поділитися:
Powered by

Activemedia
© 2020
Інститут
економічних досліджень
та політичних консультацій
адреса:
Рейтарська 8/5-А,
01054 Київ, Україна
тел.:
+ 38 044 278-63-42
+ 38 044 278-63-60
факс:
e-mail:
+ 38 044 278-63-36
institute@ier.kyiv.ua
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на www.ier.com.ua