Друк

Проекти

 • Україна проти корупції: економічний фронт

  (Код:2018_041)
  Цей проект мав на меті дослідити економічний ефект від антикорупційних заходів України після Революції Гідності.
 • Підтримка Громадської ініціативи «За чесну та прозору митницю»

  (Код:2020_01)
  Громадська ініціатива спрямована на моніторинг впровадження митної реформи та сприяння діалогу між владою, бізнесом та іншими зацікавленими сторонами стосовно здійснення інституційної реформи митниці.
 • Економічна привабливість української культури

  (Код:2019_06)
  Проект спрямований на покращення політики сприяння розвитку культури в Україні через розробку відповідних рекомендацій на основі аналізу сфери культури як галузі національної економіки та можливостей використання кращих міжнародних практик передовсім в сфері фінансування культури в українському контексті.
 • Чи потрібен Україні протекціонізм? Можливості та обмеження ПВЗВТ з ЄС

  (Код:2018_11)
  Проект покликаний активізувати дискусію щодо ключових опцій державної політики підтримки національного виробника та щодо вибору інструментів, які може використовувати Україні, зважаючи на досвід інших країн, міжнародні зобов’язання України (в першу чергу, перед ЄС) та особливості інституційного розвитку країни
 • Пілотне впровадження системи ДСГ в Україні

  (Код:2018_07)
  Повна назва: “Пілотне впровадження системи ДСГ, основаної на австралійських діагностично-споріднених групах на рівні Міністерства охорони здоров’я та обраних лікарень (тренінги, програмне забезпечення, тощо)”.
 • Пріоритети допомоги ЄС Україні: взаємовигідний рух назустріч

  (Код:2018_01)
  Проект покликаний сприяти кращому узгодженню пріоритетів розвитку України, які визначені українською владою, та пріоритетів допомоги ЄС Україні, а отже підвищенню ефективності такої допомоги.
 • Програма USAID «Лідерство в економічному врядуванні»

  (Код:2014_5)
  Програма Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) “Лідерство в економічному врядуванні” (ЛЕВ) має на меті покращити діловий клімат шляхом втілення вагомих та сталих реформ у секторі МСБ на центральному і на регіональному рівнях.
  Сфери досліджень:  Бізнес - клімат
 • Просування реформ в регіони

  (Код:2016_01)
  Цей трирічний проект спрямований на посилення підтримки та тиску громадськості задля здійснення проєвропейських реформ в Україні шляхом активізації участі та залучення широкого кола суб'єктів громадянського суспільства з регіонів у обговорення тем, пов’язаних із ЄС, а також моніторинг та адвокацію імплементації Угоди про асоціацію
 • Розуміємо Угоди про асоціацію між ЄС та Україною, Молдовою і Грузією

  (Код:2015-03)
  Цей трирічний проект, який розпочався у квітні 2015 року, покликаний пояснити законодавчі, політичні та економічні наслідки трьох Угод про асоціацію і поглиблені та всеохоплюючі зони вільної торгівлі (ПВЗВТ). Ці угоди – дуже об’ємні та технічні юридичні документи, які не можна «прочитати, як книжку».
 • Діалог зі Сприяння Торгівлі

  (Код:2014_03)
  Проект «Сприяння розвитку торгівлі за рахунок сприяння діалогу між представниками громадянського суспільства і органами державної влади (Діалог зі Сприяння Торгівлі)» за фінансової підтримки Європейського Союзу
Поділитися:
Powered by

Activemedia
© 2010
Інститут
економічних досліджень
та політичних консультацій
адреса:
Рейтарська 8/5-А,
01030 Київ, Україна
тел.:
+ 38 044 278-63-42
+ 38 044 278-63-60
факс:
e-mail:
+ 38 044 278-63-36
institute@ier.kiev.ua
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на www.ier.com.ua