Друк

Партнерські організації

 • Київська школа економіки (KSE)

  Київська школа економіки (KSE)
  Київська школа економіки (KSE), заснована Консорціумом економічних досліджень та освіти (EERC) і Фондом Віктора Пінчука - це заклад світового рівня, з репутацією, визнаною як в Україні, так і на міжнародному рівні.
 • Агентство США з міжнародного розвитку (USAID)

  Агентство США з міжнародного розвитку (USAID)
  Американський народ, через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID), надає економічну та гуманітарну допомогу по всьому світу понад 50 років. В Україні допомога USAID надається у таких сферах як: економічний розвиток, демократія та управління, охорона здоров’я і соціальний сектор. Починаючи з 1992 р., Агентство США з міжнародного розвитку надала Україні технічну та гуманітарну допомогу на суму 1,6 мільярда доларів.
 • Міністерство Великої Британії у справах міжнародного розвитку (DFID)

  Міністерство Великої Британії у справах міжнародного розвитку (DFID)
  Міністерство у справах міжнародного розвитку (DFID) є британською урядовою установою, що відповідає за підтримку і сприяння міжнародному розвитку та подолання бідності у світі.
 • Європейський банк реконструкції і розвитку (EBRD)

  Європейський банк реконструкції і розвитку (EBRD)
  Європейський банк реконструкції і розвитку є міжнародною фінансовою установою, що фінансує проекти в 29 країнах від центральної Європи до Середньої Азії. Вкладаючи капітал насамперед у приватні підприємства, Банк допомагає розвитку підприємницького сектора і сприяє переходу до відкритої і демократичної ринкової економіки.
 • Інститут регіональних та євроінтеграційних досліджень «ЄвроРегіо Україна »

  Інститут регіональних та євроінтеграційних досліджень «ЄвроРегіо Україна »
  Інститут регіональних та євроінтеграційних досліджень «ЄвроРегіо Україна » – незалежна дослідницька організація, діяльність якої спрямована на підтримку демократичних реформ та консолідацію громадянського суспільства в Україні.
 • Інститут Схід-Захід

  Інститут Схід-Захід
  Інститут Схід-Захід (ІСЗ) - це незалежна, неприбуткова міжнародна громадська організація. Метою діяльності Інституту є подолання основних проблем, що виникають в XXI столітті, розвиток громадянського суспільства та сприяння збереженню миру та забезпеченню процвітання держав, на територіях яки діє ІСЗ.
 • Кредитний заклад для відбудови (КФВ)

  Кредитний заклад для відбудови (КФВ)
  Кредитний Заклад для відбудови(КФВ) – є лідером серед банків Німеччини, який сприяє економічному розвитку Німеччини, Європи та світу. КФВ, з балансовим рахунком в 304 млрд. євро, є одним з найбільших банків Німеччини. КФВ фінансує розвиток економічної та соціальної інфраструктурі та проводить заходи щодо захисту ресурсів та охорони навколишнього середовища в більш ніж 40 країнах світу.
 • Міжнародна організація праці (МОП)

  Міжнародна організація праці (МОП)
  Міжнародна організація праці (МОП) — це міжнародний організаційний центр для аналізу таких проблем і вироблення рішень, що ведуть до поліпшення умов праці.
 • Міжнародний валютний фонд (МВФ)

  Міжнародний валютний фонд (МВФ)
  Міжнародний валютний фонд, МВФ (International Monetary Fund, IMF) - спеціальне агентство ООН, засноване 39 державами для регулювання валютно-кредитних відносин країн-членів і надання їм допомоги при дефіциті платіжного балансу. Головним завданням (МВФ) є скорочення тривалості та посилення рівноваги в міжнародному балансі розрахунків членів, а також забезпечення стабільності валютних курсів. Основним інструментом для цього (МВФ) використовує виділення коротко- та середньострокових кредитів в іноземній валюті.
 • Міжнародний фонд «Відродження» (МФВ)

  Міжнародний фонд «Відродження» (МФВ)
  Міжнародний фонд «Відродження» (МФВ) засновано у квітні 1990 року. Він входить до мережі фундацій Інституту Відкритого Суспільства, заснованого Джорджем Соросом, що складається з національних і регіональних фондів у більш, ніж тридцяти країнах світу, в тому числі в Африці, Центральній і Східній Європі та на території колишнього Радянського Союзу.
Powered by

Activemedia
© 2020
Інститут
економічних досліджень
та політичних консультацій
адреса:
Рейтарська 8/5-А,
01054 Київ, Україна
тел.:
+ 38 044 278-63-42
+ 38 044 278-63-60
факс:
e-mail:
+ 38 044 278-63-36
institute@ier.kyiv.ua
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на www.ier.com.ua