Німецька консультативна група з питань економічних реформ в Україні
З листопада 1994 року, за дорученням Федерального Уряду Німеччини (у рамках консультативної програми TRANSFORM для країн з перехідною економікою) працює Німецька консультативна група з питань економічних реформ в Україні. Експерти Групи протягом усього часу роботи в Україні надають консультації Уряду України, Верховній Раді, Секретаріату Президента та Національному банку України щодо проведення економічних реформ. Поряд з наданням консультацій Кабінету Міністрів України, Німецька консультативна група консультує з питань макроекономічної та структурної політики Міністерство економіки України, Міністерство фінансів України, Національну комісію регулювання електроенергетики України, Комітети Верховної Ради України. Група тісно співрацює з Інститутом економічних досліджень та політичних консультацій.
Німецько-Український Аграрний Діалог
З січня 2006 року проект надає підтримку політикам та законодавцям України з питань реформування аграрної політики та законодавства на основі принципів ринкової економіки, враховуючи досвід Німеччини та інших країн, а також рекомендації міжнародних організацій (ЄС, СОТ). Основними темами є торгівля сільськогосподарськими та продовольчими товарами; біоенергетика; ринки землі; захист прав споживачів; ланцюги вартості сільськогосподарської та харчової продукції. Бенефіціарами проекту є Міністерство аграрної політики України, інші профільні міністерства, Кабінет Міністрів України, Секретаріат Президента України, інші органи виконавчої влади; Верховна Рада України; асоціації сільськогосподарських виробників; засоби масової інформації та об’єднання журналістів. Проект здійснюється за підтримки Міністерства з питань сільського господарства, продовольства та захисту прав споживачів Німеччини.
Швейцарський економічний інститут KOF (Проект «Ділова думка»)
З вересня 2005 року ми отримуємо технічну допомогу від Швейцарського економічного інституту (KOF Swiss Economic Institute), що діє під егідою Швейцарського федерального інституту технологій (ETH Swiss Federal Institute of Technology Zurich). В рамках програми наукової кооперації між Східною Європою та Швейцарією SCOPE 2005 - 2008 та SCOPE 2009 - 2012, яка фінансується Швейцарською національною науковою фундацією (SNSF), Швейцарським Агентством з Розвитку та Співробітництва, впроваджується проект інституційного партнерства між українським та швейцарським інститутами. Проект має на меті розвиток досліджень ділових тенденцій, які проводить Інститут, збільшення кількості міжнародно-визнаних індексів, що розраховуються за результатами дослідження, розробку науково-методологічного інструментарію для проведення кон’юнктурних опитувань в Україні.