Друк

Новини інституту

 • ІЕД продовжує впровадження грантової програми «Моніторинг відбудови»

  10.07.2024

  Інститут економічних досліджень та політичних консультацій продовжує реалізацію грантової програми “Моніторинг відбудови” в рамках проєкту “Контроль витрат на відновлення”.

  В проєкті “Контроль витрат на відновлення” ми незалежно від уряду моніторимо витрати бюджетних та донорських коштів на відбудову, аналізуємо їх та залучаємо громадські організації до моніторингу відбудови/відбудови.

   

  Грантовою програмою ми залучаємо громадські організації до моніторингу відбудови та відновлення, що має підвищити ефективність витрачання коштів на відбудову.

  В межах грантової програми оголошуємо два грантові конкурси:

  -              Конкурс 1: Моніторинг відбудови та відновлення на місцях: об’єкти соціальної інфраструктури. Оголошення про подачу заявок на цей конкурсу доступне на сторінці ІЕД за посиланням: http://www.ier.com.ua/ua/Grants/?pid=7494

   

  -              Конкурс 2: Моніторинг закупівель з відбудови та відновлення на місцях: об’єкти соціальної інфраструктури. Оголошення про подачу заявок на цей конкурсу доступне на сторінці ІЕД за посиланням: http://www.ier.com.ua/ua/Grants/?pid=7495

  В обох конкурсах предметом моніторингу є процес відбудови та відновлення об’єктів соціальної інфраструктури після часткового пошкодження чи повного руйнування з 24 лютого 2022 року.

  Соціальна інфраструктура включає заклади сфери освіти (дошкільні заклади, школи, ПТНЗ, заклади вищої освіти), охорони здоров’я (первинні та спеціалізовані заклади догляду) та культури (бібліотеки, театри тощо), житлові будинки, а також адміністративні будівлі.

  В межах третього раунду конкурсу моніторинг за обома грантовими конкурсами стосується об’єктів у громадах:

  -              Київської області (Бучанській, Ірпінській, Гостомельській, Бородянській, Макарівській і Великодимерській),

  -              Чернігівської, Сумської, Миколаївської, Дніпропетровської, Одеської та Полтавської  областей,

  -              Запорізької та Херсонської областей, які не були в переліку Мінреінтеграції як території, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих росією в період після січня 2024 року.

  Об’єкти для моніторингу не повинні розташовуватись ближче, ніж за 50 км до лінії бойових дій. Водночас просимо зазначити, що моніторинг може стосуватись об’єктів соціальної інфраструктури, які розташовані в містах Харків, Херсон та Запоріжжя.

   

  Для проведення моніторингу субгрантисти будуть використовувати ухвалену ІЕД рамкову методологію моніторингу: посилання

  Заповнені паспорти та анкети за об’єктами потрібно буде завантажити на сторінки відповідних об’єктів відбудови на Порталі великого відновлення – BigRecoveryPortal.

   

  Кінцевий термін подання грантових заявок на обидва конкурси: 31 липня 2024 року

   

  Питання про конкурс можна надсилати до 19 липня 2024 року на пошту: brp@ier.kyiv.ua.
  Відповіді на отримані питання ми оприлюднимо 24 липня 2024 року.

  Ознайомитись з відповідями на запитання, які ми отримали під час попереднього раунду проєкту, можна за посиланнями: http://www.ier.com.ua/ua/institute/news?pid=7364 та http://www.ier.com.ua/ua/institute/news?pid=7448

  Вебінар про грантову програму «Моніторинг відбудови» доступний за посиланням: https://youtu.be/RJfj8IT3xHE?si=kEfyb5hGF6ftuH18

   

  Проєкт «Контроль витрат на відновлення» реалізує Центр економічної стратегії, Інститут економічних досліджень та політичних консультацій та Технології Прогресу за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Powered by

Activemedia
© 2020
Інститут
економічних досліджень
та політичних консультацій
адреса:
Рейтарська 8/5-А,
01054 Київ, Україна
тел.:
+ 38 044 278-63-42
+ 38 044 278-63-60
факс:
e-mail:
+ 38 044 278-63-36
institute@ier.kyiv.ua
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на www.ier.com.ua