Друк

Новини інституту

 • Грантова програма «Моніторинг відбудови»: поширені помилки в заявках

  27.02.2024

  Інститут економічних досліджень та політичних консультацій провів перший раунд двох конкурсів за грантовою програмою “Моніторинг відбудови” в межах проєкту “Контроль витрат на відновлення”:

  •          Конкурс 1: Моніторинг відбудови та відновлення на місцях: об’єкти соціальної інфраструктури ( http://www.ier.com.ua/ua/Grants/?pid=7347)
  •          Конкурс 2: Моніторинг закупівель з відбудови та відновлення на місцях ( http://www.ier.com.ua/ua/Grants/?pid=7346)

  За результатами конкурсів грантова комісія ухвалила рішення про підтримку чотирьох грантів (зі зауваженнями).

  Однак більше заявок було відхилено, і ми підготували опис окремих помилок, щоб поточні та майбутні заявки були підготовлені ще більш якісно і отримали підтримку.

   

  Спроможність організації

  Для обох конкурсів ми шукаємо громадські організації, які спроможні зробити моніторинг відбудови: об’єктів або закупівель.

  Щоб підтвердити спроможність організації, заявки мають містити:

  -          опис команди і резюме основних членів команди;

  -          перелік попередніх проєктів, який підтверджує досвід роботи організацій з виконання проєктів, особливо дотичних до тем відбудови та відновлення;

  -          для Конкурсу 1 варто передбачити залучення в команду експертів, які живуть /працюють близько до громад, де будуть відбуватись моніторинги об’єктів, оскільки зробити такий моніторинг дистанційно буде неможливо;

  -          для Конкурсу 2 досвід з моніторингу закупівель є обов’язковим.

  На жаль, ряду достатньо сильних заявок бракувало резюме основних членів команди або ж підтвердження досвіду. Це була найбільш поширена проблема.

   

  Увага до деталей

  Під час здійснення проєкту за Конкурсом 1 нагально важливо передбачити візити та очну оцінку об’єктів відбудови. Це було пропущено в кількох заявках.

  Моніторинг стосується саме об’єктів соціальної інфраструктури, а не всіх об’єктів відбудови та відновлення. Їх типи визначено в умовах конкурсу.

   

  Бюджетні питання

  В межах роботи над проєктом не дозволені витрати на рекламу, до яких відносяться і витрати на розміщення статей в ЗМІ. Водночас дозволяється оплачувати гонорари журналістам та іншим авторам статей.

  Видатки на закупівлю товарів (послуг) у сумах понад 30 тис. грн потребують проведення аналізу цінових пропозицій, а після 150 тис. грн – тендеру.

   

  Проєкт «Контроль витрат на відновлення» реалізує Центр економічної стратегії, Інститут економічних досліджень та політичних консультацій та Технології Прогресу за фінансування Європейського Союзу.

   

Powered by

Activemedia
© 2020
Інститут
економічних досліджень
та політичних консультацій
адреса:
Рейтарська 8/5-А,
01054 Київ, Україна
тел.:
+ 38 044 278-63-42
+ 38 044 278-63-60
факс:
e-mail:
+ 38 044 278-63-36
institute@ier.kyiv.ua
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на www.ier.com.ua