Друк

Новини інституту

 • Бізнес Київської області під час війни (вересень 2023)

  10.11.2023

  Щомісячне опитування підприємств. Випуск 17

  ГО «Інститут економічних досліджень та політичних консультацій» (ІЕД) продовжує багаторічну роботу з українськими регіонами.

  Вже впродовж року команда ІЕД моніторить економічну ситуацію в Київській області в співпраці з Департаментом економіки Київської обласної державної адміністрації. На основі Нового щомісячного опитування підприємств «Український бізнес під час війни» експерти ІЕД підготували черговий випуск дослідження для Київської області.

  В рамках Нового щомісячного опитування керівників підприємств, ІЕД підготував черговий звіт «Бізнес Київської області під час війни» за вересень 2023.

   

  Основне з дослідження:

  •          У вересні 2023 року оцінки власної фінансово-економічної ситуації представниками бізнесу Київської області є значно кращими за загальноукраїнські показники. Водночас, незважаючи на збільшення показника, очікування на піврічну перспективу є значно нижчими ніж загалом по Україні.
  •          Прогнози щодо змін загальноекономічного середовища по області також є гіршими, ніж загальноукраїнські показники. При цьому, на Київщині спостерігається збільшення рівня невизначеності, тоді як загалом по Україні цей показник зменшується.
  •          У Київській області вже три місяці поспіль скорочуються темпи відновлення виробництва, а також вони стали гіршими ніж на рівні країни.
  •          Підприємці Київщини не відчувають труднощів у пошуку як кваліфікованих, так і некваліфікованих працівників.
  •          Небезпека роботи, зростання цін на сировину та продукцію, брак обігових коштів –  головні виклики для бізнесу області станом на вересень.

   

  Щомісячне опитування керівників підприємств проводить ГО «Інститут економічних досліджень та політичних консультацій» (далі ІЕД) в рамках зміни дії проєкту «Підтримка Громадської ініціативи «За чесну та прозору митницю», який фінансується Європейським Союзом та співфінансується МБФ «Відродження» та благодійним фондом ATLAS Network (CША).

   

  Завантажити

Powered by

Activemedia
© 2020
Інститут
економічних досліджень
та політичних консультацій
адреса:
Рейтарська 8/5-А,
01054 Київ, Україна
тел.:
+ 38 044 278-63-42
+ 38 044 278-63-60
факс:
e-mail:
+ 38 044 278-63-36
institute@ier.kyiv.ua
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на www.ier.com.ua