Друк

Новини інституту

 • Бізнес Київської області під час війни (липень 2023) Щомісячне опитування підприємств. Випуск 15

  31.08.2023

  ГО «Інститут економічних досліджень та політичних консультацій» (ІЕД) продовжує багаторічну роботу з українськими регіонами.

  Вже впродовж року команда ІЕД моніторить економічну ситуацію в Київській області в співпраці з Департаментом економіки Київської обласної державної адміністрації. На основі Нового щомісячного опитування підприємств «Український бізнес під час війни» експерти ІЕД підготували черговий випуск дослідження для Київської області.

  Основне з дослідження:

  • У липні 2023 року оцінки власної фінансово-економічної ситуації підприємцями Київщини є кращими за загальноукраїнські показники.
  • Прогнози щодо фінансово-економічної ситуації на піврічну перспективу в підприємців області є більш песимістичними ніж загалом по країні.
  • Очікування щодо змін загальноекономічного середовища в області залишаються високими. При цьому, на Київщині фіксується збільшення рівня невизначеності в піврічній перспективі.
  • У Київській області скорочуються темпи відновлення виробництва та продажів, однак ситуація краща ніж на рівні країни. Зокрема, у регіоні вищий рівень завантаження виробничих потужностей, ніж середній показник для України.
  • Підприємці Київщини не відчувають труднощів у пошуку ні кваліфікованих, ні некваліфікованих працівників, на відміну від загальноукраїнської ситуації. Усі експортери Київщини мали експортні операції впродовж останніх 12-ти місяців.

  Завантажити

Powered by

Activemedia
© 2020
Інститут
економічних досліджень
та політичних консультацій
адреса:
Рейтарська 8/5-А,
01054 Київ, Україна
тел.:
+ 38 044 278-63-42
+ 38 044 278-63-60
факс:
e-mail:
+ 38 044 278-63-36
institute@ier.kyiv.ua
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на www.ier.com.ua