Друк

Новини інституту

 • Результати опитування «Чи впливає розмір заробітної плати посадових осіб на рівень корупції в органах державної влади»

  27.06.2023

  Опитування спрямоване на вивчення думки зацікавлених осіб щодо наявності чи відсутності взаємозв'язку між розміром заробітної плати посадових осіб та проявами корупції в органах державної влади. А також щодо ставлення до підвищення заробітної плати держслужбовцям, у т. ч. з метою зменшення корупційних ризиків.

  З огляду на недавні події, пов’язані із підозрами в корупції найвищих посадових осіб судової гілки влади, у суспільстві активізувалася дискусія щодо виправданості надвисоких зарплат топ-чиновників, які, у теорії, мали б забезпечувати та гарантувати їхню незалежність і некорумпованість.


  У чергове постало питання, чи впливає високий рівень заробітної плати працівника органу державної влади на зменшення рівня корупції при реалізації функцій держави такими посадовими особами?


  І де та «золота середина» достатньої заробітної платні для топ-чиновників та інших посадових осіб органів влади?

  Завантажити

  Проєкт «Підтримка Громадської Ініціативи «За чесну та прозору митницю» виконує Громадська організація «Інститут економічних досліджень та політичних консультацій» за фінансової підтримки Європейського Союзу, МФ «Відродження» та Atlas Network

Powered by

Activemedia
© 2020
Інститут
економічних досліджень
та політичних консультацій
адреса:
Рейтарська 8/5-А,
01054 Київ, Україна
тел.:
+ 38 044 278-63-42
+ 38 044 278-63-60
факс:
e-mail:
+ 38 044 278-63-36
institute@ier.kyiv.ua
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на www.ier.com.ua