Друк

Новини інституту

 • Економічний форум "Ключові антикорупційні та інституційні зміни для Відновлення України"

  09.06.2023

  Економічний форум "Ключові антикорупційні та інституційні зміни для Відновлення України", організований Українською Радою Бізнесу та Національною бізнес-коаліцією, відбувся 7 червня 2023 року в м. Києві. Захід був підтриманий Центром міжнародного приватного підприємництва (СІРЕ) та мав мету обговорити проблеми корупції та впровадження необхідних інституційних змін для успішного відновлення України.

   

  Оксана Кузяків, виконавчий директор Інституту економічних досліджень та політичних консультацій, була одним із учасників форуму "Економічний форум "Ключові антикорупційні та інституційні зміни для Відновлення України". Від ІЕД Оксана представила презентацію «Оцінка робот митниці з точки зору бізнесу (проблеми та очікування бізнесу під час війни)» в рамка проекту «Підтримка Громадської Ініціативи «За чесну та прозору митницю»

   

  На форумі виступили провідні експерти та представники бізнес-середовища. Модераторами заходу були Дмитро Тузов, відомий медіаексперт та ведучий програми "Новий вечір" на Радіо НВ, та Олег Гетман, аналітик Економічної експертної платформи.

   

  Програма форуму включала різноманітні дискусії та презентації. Серед основних тем були оцінка ефективності роботи Бюро економічної безпеки, цифровізація в дії, роль відкритих даних у податковій реформі, а також необхідність інституційної реформи митниці. Спікерами форуму були видатні посадовці та експерти, зокрема Сергій Марченко, Міністр фінансів України, Євген Сокур, заступник Голови Державної податкової служби України, та багато інших.

   

  Форум відбувся на 1 поверсі великої конференц-зали КВЦ Парковий у м. Київі. Учасники події мали можливість обговорити актуальні питання розвитку бізнесу та антикорупційних мір у неформальній та відкритій атмосфері. Окрім панельних дискусій, на форумі було організовано також секції, де учасники мали змогу обмінятися досвідом та ідеями щодо боротьби з корупцією і покращення бізнес-середовища в Україні.

   

  Заходу взяли участь представники уряду, високопосадовці, підприємці, академіки, представники громадських організацій та міжнародні експерти з питань антикорупції та реформування інституцій. Форум став важливою платформою для обговорення актуальних проблем та пошуку спільних рішень для зміцнення економіки та відновлення довіри до державних інституцій.

   

  Організатори форуму сподіваються, що результати обговорень та рекомендації, висунуті під час заходу, будуть враховані у подальших реформах та сприятимуть створенню сприятливої бізнес-середовища в Україні. Такі ініціативи та зусилля спрямовані на побудову сильної та прозорої економіки, яка забезпечує стабільний розвиток країни та підвищення рівня життя громадян.

   

  Посилання на трансляцію: https://www.facebook.com/Ukr.business.council/videos/795431148858307/

Powered by

Activemedia
© 2020
Інститут
економічних досліджень
та політичних консультацій
адреса:
Рейтарська 8/5-А,
01054 Київ, Україна
тел.:
+ 38 044 278-63-42
+ 38 044 278-63-60
факс:
e-mail:
+ 38 044 278-63-36
institute@ier.kyiv.ua
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на www.ier.com.ua