Друк

Новини інституту

 • Презентація результатів громадського моніторингу перетину кордону з точки зору підприємців та громадян «Наш кордон»

  08.06.2023

  8 червня 2023 року Інститут економічних досліджень та політичних консультацій (ІЕД) презентував третій випуск громадського моніторингу перетину кордону з точки зору підприємців та громадян «Наш кордон». Моніторинг було було проведеного протягом квітня-травня 2023 року ІЕД та його партнерами*.

  У заході взяли участь, заступник Голови Державної митної служби України Владислав Суворов, Директор департаменту митної політики Міністерства фінансів України Олександр Москаленко, представники Державної прикордонної служби України та регіональних митниць Держмитслужби.

  Під час презентації були продемонстровані узагальнені оцінки та очікування громадян України щодо якості послуг, отриманих від Держмитслужби та Держприкордонслужби України та їх задоволеності умовами  при перетині державного кордону між Україною та країнами ЄС та Республікою Молдова, а також перешкоди у здійсненні експортно-імпортної діяльності підприємствами України.

  Завантажити

  Захід проводився в рамках проєкту «Підтримка Громадської ініціативи «За чесну та прозору митницю», який реалізується ІЕД за сприяння Європейського Союзу, та співфінансування МФ «Відродження» та ATLAS Network.

  *Асоціація митних брокерів України (м. Київ), ГО «Агенція міжнародної співпраці» (м. Луцьк), ГО «Карпатські обрії» (м. Ужгород), ГО «Асоціація регіональних ЗМІ» (м. Мена, Чернігівська обл.), ГО «Стратегія майбутнього» (м. Кропивницький),  ГО СФЕРО (м. Вінниця)

Powered by

Activemedia
© 2020
Інститут
економічних досліджень
та політичних консультацій
адреса:
Рейтарська 8/5-А,
01054 Київ, Україна
тел.:
+ 38 044 278-63-42
+ 38 044 278-63-60
факс:
e-mail:
+ 38 044 278-63-36
institute@ier.kyiv.ua
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на www.ier.com.ua