Друк

Новини інституту

 • Інститут випустив Дванадцяте Щомісячне опитування підприємств «Український бізнес під час війни» за квітень 2023

  02.06.2023

  ІЕД представляє Вашій увазі дванадцятий випуск щомісячного опитування керівників підприємств «Український бізнес під час війни».

   

  Ключові результати дванадцятого щомісячного опитування підприємств:

  • У квітні підприємства показали найкращі результати роботи за весь час проведення опитування та залишались оптимістами (хоча дещо меншою мірою ніж раніше) щодо найближчого майбутнього.
  • Важливість «небезпечно працювати» як перешкоди для ведення бізнесу зменшилась.
  • Оцінки поточної ситуації в країні та фінансово-економічної ситуації на підприємстві зросли, а очікування, залишаючись високими, стали дещо стриманішими ніж місяць назад. 
  • Динаміки виробничих показників була найкращою за весь час проведення опитування.
  • Невизначеність у 6- та 3-місячній перспективі продовжує зменшуватися (за виключенням експорту та зайнятості), але віддалене майбутнє залишається поки неясним для бізнесу — невизначеність у дворічній перспективі є високою й дещо зросла в квітні порівняно до травня 2023 року.
  • Разом із цим, плани підприємств на наступні два роки продовжують бути обережно позитивним, а короткострокові очікування хоч й зменшились,  залишаються дуже оптимістичним.

   

  Завантажити

  Щомісячне опитування керівників підприємств проводить ГО «Інститут економічних досліджень та політичних консультацій» (далі ІЕД) в рамках зміни дії проєкту «Підтримка Громадської ініціативи «За чесну та прозору митницю», який фінансується Європейським Союзом та співфінансується МБФ «Відродження» та благодійним фондом ATLAS Network (CША).

Powered by

Activemedia
© 2020
Інститут
економічних досліджень
та політичних консультацій
адреса:
Рейтарська 8/5-А,
01054 Київ, Україна
тел.:
+ 38 044 278-63-42
+ 38 044 278-63-60
факс:
e-mail:
+ 38 044 278-63-36
institute@ier.kyiv.ua
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на www.ier.com.ua