Друк

Новини інституту

 • Як позначаються кадрові ротації керівництва на роботі Державної митної служби України - опитування

  Шановні колеги! 

  Запрошуємо Вас та Ваших колег взяти участь в онлайн опитуванні на тему: «Як позначаються кадрові ротації керівництва на роботі  Державної митної служби України».

  Опитування проводить ГО «Інститут економічних досліджень та політичних консультацій» (http://www.ier.com.ua)в рамках проєкту «Підтримка Громадської ініціативи «За чесну та прозору митницю» (http://tfdialogue.ier.com.ua/).

  Про опитування:

  1 лютого 2023 року Кабінет Міністрів України фактично звільнив з посади виконувача обов’язків голови Держмитслужби В'ячеслава Демченка, на якого 4 листопада 2021 року було тимчасово покладено виконання обов’язків голови Держмитслужби.

  Крім цього, уряд звільнив з посади першого заступника голови Держмитслужби Олександра Щуцького і відсторонив від виконання повноважень та порушив дисциплінарне провадження стосовно заступника голови Держмитслужби Руслана Черкасського.

  Новим головою митниці в статусі виконувача обов’язків уряд призначив заступника голови Держмитслужби Сергія Звягінцева.

  З 2019 по 2023 рік, тобто за 5 років, змінилося сім керівників Держмитслужби, серед яких тільки двоє очільників митниці не мали статусу «виконувач обов’язків», тобто повноцінно були призначені на свою посаду. У середньому, протягом 2019 - 2023 років, кожний із керівників митниці перебував біля керма служби близько вісім із половиною місяців.

  Зміна керівництва митниці може безпосередньо впливати на організацію роботи не тільки центрального апарату Держмитслужби, а й на її територіальні підрозділи, оскільки митниця функціонує як єдина юридична особа.

  Мета опитування: з’ясувати ставлення зацікавлених сторін (споживачів послуг митниці) до останніх змін у керівництві Держмитслужби, підтримку (або не підтримку) кадрової політики уряду в цій сфері; оцінити ефективність кадрових ротацій у Держмитслужбі зацікавленими сторонами.

  (!) Це анонімна анкета, не потрібно вказувати ім’я та прізвище.

  >> Анкета >> https://forms.gle/v1VUQzqMeENLzXbG7

  Дедлайн: 26 березня 2023 року (включно).

   

  Будемо вдячні за поширення анкети серед ваших партнерів!

   

  Контактна особа: Олена Рубанік, асистентка проєкту, rubanik@ier.kyiv.ua

Powered by

Activemedia
© 2020
Інститут
економічних досліджень
та політичних консультацій
адреса:
Рейтарська 8/5-А,
01054 Київ, Україна
тел.:
+ 38 044 278-63-42
+ 38 044 278-63-60
факс:
e-mail:
+ 38 044 278-63-36
institute@ier.kyiv.ua
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на www.ier.com.ua