Друк

Новини інституту

 • Запрошуємо приєднатися до публічної дискусії «Потенціал укладання угоди про вільну торгівлю з Індонезією»

  Подія відбудеться 10 березня о 14:00 на платформі Zoom. 

  Україна продовжує активну торговельну політику, незважаючи на загрози та виклики, пов’язані з повномасштабною війною. Індонезія є однією з країн, з якими Україна веде активні консультації щодо укладання угоди про вільну торгівлі (УВТ). 

  Метою заходу є поширення результатів моделювання соціально-економічних наслідків укладення потенційної угоди про вільну торгівлю з Індонезією та сприяння прийняттю рішень у сфері економічної політики на основі фактологічних даних. Ми сподіваємось, що цей захід допоможе всім зацікавленим сторонам у формуванні їх позиції щодо переговорного процесу та у підготовці до відкриття нових ринків. 

  Під час дискусії Вероніка Мовчан, директор з наукової роботи ІЕД,  презентує результати аналізу торговельних бар’єрів між Україною та Індонезією та моделювання наслідків укладення УВТ з Індонезією з використанням прикладної моделі загальної рівноваги для України.  

  Дослідження здійснене командою Інституту економічних досліджень та політичних консультацій за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України». 

  Щоб зареєструватися перейдіть за посиланнямhttps://forms.gle/wB9puqWc2CTNDdga9 

Powered by

Activemedia
© 2020
Інститут
економічних досліджень
та політичних консультацій
адреса:
Рейтарська 8/5-А,
01054 Київ, Україна
тел.:
+ 38 044 278-63-42
+ 38 044 278-63-60
факс:
e-mail:
+ 38 044 278-63-36
institute@ier.kyiv.ua
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на www.ier.com.ua