Друк

Новини інституту

 • Як ІЕД працює під час війни в Україні

  26.04.2022

  Сьогодні, 26 квітня, виконавча директорка ІЕД Оксана Кузяків взяла учать у засіданні ініціативи 4liberty.eu, присвяченому обговоренню роботи аналітичних центрів.

  Учасники обговорили теми над яким працюють зараз аналітичні центрі. Серед них — проблеми відновлювальних ресурсів, реформи охорони здоров’я та освітні ініціативи, спрямовані на збільшення економічної грамотності.

  У центрі уваги була ситуація в України. Оксана Кузяків наголосила, що Україна зараз є на передовій боротьби за справді ліберальні цінності — свободу та гідність і Інститут намагається робити свій внесок у цьому напрямку. 

  «ІЕД робить багато зусиль на інформування щодо ситуації в України, зокрема ми запустили три нові телеграм канали про ситуації, санкції та міжнародну допомогу, а наш на нашому твіттері завжди можна знайти актуальну інформацію про економічну ситуації в Україні англійською мовою», — зауважила Оксана Кузяків

  4liberty.eu — платформа для експертів та інтелектуалів із Центральної та Східної Європи, до якої входять 17 аналітичних центрів з різних країн, зокрема Польщі, Угорщини, Словаччини, Словенії, Чехії, Болгарії, України, Естонії, Литви та Німеччини. 

  Picture1

Powered by

Activemedia
© 2020
Інститут
економічних досліджень
та політичних консультацій
адреса:
Рейтарська 8/5-А,
01054 Київ, Україна
тел.:
+ 38 044 278-63-42
+ 38 044 278-63-60
факс:
e-mail:
+ 38 044 278-63-36
institute@ier.kyiv.ua
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на www.ier.com.ua