Друк

Анонс

Вхід на сайт


Новини інституту

 • ІЕД провів тренінг для бізнесу про відкриті дані Держмитслужби

  30.09.2021

  30 вересня 2021 року в межах проєкту «Підтримка громадської ініціативи «За чесну та прозору митницю» Інститут економічних досліджень та політичних консультацій (ІЕД) спільно з EU4PFM провели безкоштовний онлайн-тренінг «Відкриті дані Держмитслужби: де їх знайти та як їх використовувати. Можливості онлайн-системи управлінської аналітики Держмитслужби BI (Business Intelligence) та практичні приклади використання».

  Під час тренінгу учасники дізналися, які дані Держмитслужби є доступними та де їх знайти, а також які є можливості роботи з такими даними та які задачі можна вирішувати з їх допомогою. Тренінг розроблено для представників бізнесу, які зможуть використати отримані знання під час своєї діяльності.

  «Онлайн-система Business Intelligence вже інтегрована і є дуже важливою частиною модернізації й оновлення митниці — реформи митниці, яка в нас відбувається. Сьогодні якраз такий приклад, коли державні структури говорять і показують (хочу зауважити — безкоштовно) на своїх офіційних ресурсах, проводять ось такі безкоштовні зустрічі для того, щоби пояснити як користуватися тими чи іншими можливостями, як використовувати масиви даних, які зараз відкриваються. І це дуже важливо. На моє глибоке переконання, такі події мають мати великий розголос, і кількість тих, хто вміє користуватися відкритими даними й тими інструментами, які надає держава, має виростати», — зауважила виконавча директорка ІЕД Оксана Кузяків під час вітального слова.

  Загалом у тренінгу взяли участь понад 200 осіб. Це були як члени Громадської ініціативи «За чесну та прозору митницю», так і всі зацікавлені.

  Відеозапис тренінгу у вільному доступі розміщено на Youtube-каналі ІЕД. 

  Поділитися:
Powered by

Activemedia
© 2020
Інститут
економічних досліджень
та політичних консультацій
адреса:
Рейтарська 8/5-А,
01054 Київ, Україна
тел.:
+ 38 044 278-63-42
+ 38 044 278-63-60
факс:
e-mail:
+ 38 044 278-63-36
institute@ier.kyiv.ua
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на www.ier.com.ua