Друк

Новини інституту

 • Чи користуєтеся ви таким продуктом, як Онлайн-система управлінської аналітики Держмитслужби BI (Business Intelligence) - опитування

  27.09.2021

  Громадська ініціатива “За чесну та прозору митницю” розпочала онлайн-опитування “Чи користуєтеся ви таким продуктом, як Онлайн-система управлінської аналітики Держмитслужби BI (Business Intelligence)”. Опитування триває з 27 вересня по 13 жовтня 2021 року (включно)

  Метою опитування є збір думок та вражень користувачів сервісу управлінської аналітики Держмитслужби BI (Business Intelligence), а також оцінка оцінка функціональних можливостей та зручності для сприйняття платформи Business Intelligence та отримання пропозицій щодо покращення функціональності та зручності цього продукту.

  BI дозволяє дізнатися всю митну статистику щодо товарообігу та платежів. Через ВІ Держмитслужба вивела у вільний доступ дані про розмір надходжень до держбюджету від митниці, імпорт, експорт, сальдо товарообігу, обсяги оподатковуваного імпорту, обсяги імпорту та експорту товарів у різних розрізах тощо. Обсяги товарів, які Україна купує або продає за кордон, можна побачити не лише у валюті (гривні чи доларі), а загалом за 26 одиницями вимірювання.

  Опитування триває з 27 вересня по 13 жовтня 2021 року (включно)

  Опитування можна пройти анонімно або заповнити поля з інформацією про назву організації. 

  Анкета: https://forms.gle/RqeSAg5ptYGaugeA7

  Будемо вдячні за поширення анкети серед ваших підприємств - партнерів.

   

   

  Поділитися:
Powered by

Activemedia
© 2020
Інститут
економічних досліджень
та політичних консультацій
адреса:
Рейтарська 8/5-А,
01054 Київ, Україна
тел.:
+ 38 044 278-63-42
+ 38 044 278-63-60
факс:
e-mail:
+ 38 044 278-63-36
institute@ier.kyiv.ua
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на www.ier.com.ua