Друк

Новини інституту

 • Побажання від Коаліції РПР до тридцятиріччя незалежності України

  24 серпня 2021 року Україна святкує тридцятиріччя незалежності. За цей час за активної участі громадянського суспільства, зокрема «Коаліція Реанімаційний Пакет Реформ», до якої входить й ІЕД, уже вдалося реалізувати низку наріжних реформ для демократичного розвитку нашої держави:

  • розбудова держави та зміцнення інститутів: розбудова антикорупційної інфраструктури(НАБУ, ДБР, САП, е-декларування для посадовців), майже завершена реформа децентралізації влади, започаткування очищення судової системи від недоброчесних суддів, створення незалежного Суспільного мовлення, початок запровадження стандартів НАТО в Збройних силах і посилення соціально-правового захисту ветеранів, ухвалення Виборчого кодексу з пропорційною виборчою системою з відкритими списками, запровадження конкурсного призначення державних службовців.
  • економічні реформи: відкриття ринку землі, створення Бюро економічної безпеки як єдиного органу, що займатиметься економічними злочинами, реформування енергетичного сектору, децентралізація (бюджетна децентралізація), удосконалення податкового адміністрування (зокрема запровадження електронної системи адміністрування ПДВ), запуск середньострокового бюджетного планування, запровадження низки заходів з енергоефективності в житлово-комунальній сфері, зміни в системі управлінні державною власністю.
  • забезпечення прав та покращення якості життя: проведення реформи первинної ланки медичної допомоги, здійснені кроки на шляху до забезпечення гендерної рівності, розвитку системи протидії домашньому насильству (збільшення кількості жінок у Парламенті, ухвалення нового законодавства щодо протидії домашньому насиллю, запровадження гендерного бюджетування, запровадження посади Урядового уповноваженого з питань гендерної політики) тощо.

  Проте це лише початок європейського та євроатлантичного шляху України. Попереду — наполеглива праця щодо подальшої адвокації необхідних демократичних реформ і захисту вже досягнутих здобутків.

  Тому до ювілею Незалежності України ІЕД у співпраці з Коаліцією РПР звернувся до президента, парламенту та Уряду з ключовими позиціями та побажаннями щодо майбутнього розвитку нашої держави:

  • Україна — це країна успішних реформ, а не гарних декларацій і намірів. Разом ми зможемо все.
  • Україна — це країна рівних можливостей для всіх, а не для обраних. Успіх кожного — це успіх усіх нас.
  • Україна — це економічний лідер, на якого всі рівняються. Ми — орієнтир для інших, а не країна, яка постійно відстає.

  Джерело: РПР

  Поділитися:
Powered by

Activemedia
© 2020
Інститут
економічних досліджень
та політичних консультацій
адреса:
Рейтарська 8/5-А,
01054 Київ, Україна
тел.:
+ 38 044 278-63-42
+ 38 044 278-63-60
факс:
e-mail:
+ 38 044 278-63-36
institute@ier.kyiv.ua
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на www.ier.com.ua