Друк

Новини інституту

 • Відбувся дистанційний семінар "Практичні аспекти процедури отримання статусу Авторизованого економічного оператора (АЕО)"

  24.03.2021

  23 березня 2021 року пройшов дистанційний семінар для учасників нашої Ініціативи За чесну та прозору митницю, присвячений практичним аспектам процедури отримання статусу Авторизованого економічного оператора (АЕО).

  Семінар відбувся в рамках проєкту «Підтримка громадської ініціативи «За чесну та прозору митницю», який реалізується ГО «Інститут економічних досліджень та політичних консультацій» (ІЕД) за підтримки Європейського Союзу, МФ «Відродження» та ATLAS Network у співпраці з Міністерством фінансів, Державною митною службою, Програмою ЄС з підтримки управління державними фінансами в Україні (EU4PFM) та Офісом підтримки реформ (RST) при Міністерстві фінансів України. 

  Це перший семінар, організований в рамках тренінгової програми для учасників та партнерів громадської ініціативи «За чесну та прозору митницю». Водночас, це п’ятий захід, який EU4PFM разом із партнерами провели для українських бізнес-асоціацій із цієї тематики.

  Вітальні слова учасники почули від Керівниці проєкту «Підтримка Громадської Ініціативи «За чесну та прозору митницю», Виконавчої директорки ІЕД - Оксани КУЗЯКІВ, та ключового експерта з питань митниці EU4PFM - Вітяніса АЛІШАУСКАСА.


  Під час заходу його учасники дізналися щодо програми АЕО у світі та в Україні, її економічні вигоди, типи авторизації, процедури, порядок та критерії для отримання авторизації. Також в учасників була можливість попередньо сформулювати питання, які їх цікавили та поставити їх безпосередньо під час семінару спікеру - експерту з питань запровадження АЕО Програми EU4PFM Олексію ВОРОБЙОВУ. На всі питання були надані вичерпні та професійні відповіді.

  У заході взяло участь близько 40 представників бізнес-асоціацій, підприємств та громадських організацій. Всім дякуємо за участь!

  Поділитися:
Powered by

Activemedia
© 2020
Інститут
економічних досліджень
та політичних консультацій
адреса:
Рейтарська 8/5-А,
01054 Київ, Україна
тел.:
+ 38 044 278-63-42
+ 38 044 278-63-60
факс:
e-mail:
+ 38 044 278-63-36
institute@ier.kyiv.ua
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на www.ier.com.ua