Друк

Новини інституту

 • Наскільки ефективною є місцева влада після виборів — опитування ІЕД

  27.01.2021

  Інститут економічних досліджень та політичних консультацій у рамках проєкту «Громадськість за демократизацію» за підтримки Європейського Союзу проводить опитування щодо роботи місцевої влади.

  Реформа децентралізації змінила не тільки адміністративний устрій, а й надала нові можливості для розвитку, більше фінансової свободи новим громадам, а владі на місцях більше повноважень. Ми хочемо дізнатися думку жителів та представників громадських організацій про роботу органів місцевого самоврядування після виборів.

  Як би Ви оцінили якість місцевого самоврядування у вашому населеному пункті? Чи готові органи влади виконувати свої функції? У яких напрямках, на вашу думку, найбільш та найменш ефективно працює влада.

  Заповніть, будь ласка, анкету

  Результати опитування буде представлено 29 січня під час дискусії «Після виборів: як забезпечити успішну роботу місцевої влади». Захід відбудеться в онлайн-форматі на платформі ZOOM та Youtube. 

  Захід проводиться в рамках проєктів «Розуміння угод про асоціацію між ЄС та Україною, Молдовою і Грузією» (3DCFTAs) за підтримки Уряду Швеції та «Посилення ролі ОГС у демократизації України», який реалізується Інститутом економічних досліджень та політичних консультацій за підтримки Європейського Союзу.

  Також підписуйтесь на наш телеграм «Демократія поруч». Тут ми пишемо про дієві інструменти демократії на місцях, аналізуємо успішні громадські проєкти, повідомляємо про дослідження, гранти та можливості.

  Поділитися:
Powered by

Activemedia
© 2020
Інститут
економічних досліджень
та політичних консультацій
адреса:
Рейтарська 8/5-А,
01054 Київ, Україна
тел.:
+ 38 044 278-63-42
+ 38 044 278-63-60
факс:
e-mail:
+ 38 044 278-63-36
institute@ier.kyiv.ua
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на www.ier.com.ua