Друк

Новини інституту

 • ІЕД проведе Молодіжний хакатон на тему «Реформування митних процедур очима молоді. Як краще боротися з корупцією на митниці: більше контролю чи простіші процедури?»

  04.12.2020

  хакатон_2020

  ГО «Інститут економічних досліджень та політичних консультацій» (ІЕД) спільно з Інститутом міжнародних відносин Київського національного університету ім. Тараса Шевченка проводять конкурс проєктів «Молодіжний хакатон» на тему: «Реформування митних процедур очима молоді. Як краще боротися з корупцією на митниці: більше контролю чи простіші процедури?» (далі -Хакатон).

  Хакатон проводиться в рамках проєкту «Підтримка Громадської ініціативи «За чесну та прозору митницю», який реалізується ІЕД за сприяння Європейського Союзу, та співфінансування МФ «Відродження» та ATLAS Network.

  Конкурс проводиться з метою підвищення обізнаності молоді щодо впливу корупції та товарної контрабанди на економічний розвиток держави та пошуку ефективних шляхів зменшення негативного ефекту цих явищ

  До участі в конкурсі «Молодіжний хакатон» запрошуються молоді люди віком від 18 до 35 років.

  Як проводиться Хакатон. Під час Хакатону команди мають підготувати та презентувати проєкт, у якому буде запропоновано підхід до вирішення наданого завдання (кейсу). Завдання (кейси) будуть підготовлені організаційним комітетом конкурсу. Проєкт має бути підготовлено в текстовому форматі (файл doc, docx), у форматі презентації ( файл ppt, pptx) та відео ролік тривалістю до 2х хвилин. Текстовий файл має бути надісланий в електронному вигляді до організаційного комітету. Організаційний комітет створить і, яке оцінить подані проєкти. Команда на основі тексту проєкту має підготувати презентацію та відео та представити проєкт перед Журі протягом 10-ти хвилин виступу он лайн.

  Коли проводиться Хакатон:

  11 грудня 2020 року - отримання командами завдання та проведення для них консультацій. 14 грудня 2020 року до 12 години необхідно надіслати електронну версію презентації (проєкту) на адресу Журі Хакатону.

  15 грудня 2020 року з 14 години представлення проєкту у формі виступу (сценічної презентації) перед уболівальниками команд та Журі Хакатону. Будь-яка креативність вітається.

  Як взяти участь у Хакатоні. Для участі в Хакатоні необхідно до 20:00 10 грудня 2020 року зареєструвати команду, заповнивши відповідну форму за посиланням.  

  Мотивація для команд-учасників. Переможці, які займуть з 1-го по 3-є місце, отримають винагороду.

   

  Загальний регламент 

  За додатковою інформацією пишіть: hakaton2020@ier.kyiv.ua

  Поділитися:
Powered by

Activemedia
© 2020
Інститут
економічних досліджень
та політичних консультацій
адреса:
Рейтарська 8/5-А,
01054 Київ, Україна
тел.:
+ 38 044 278-63-42
+ 38 044 278-63-60
факс:
e-mail:
+ 38 044 278-63-36
institute@ier.kyiv.ua
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на www.ier.com.ua