Друк

Новини інституту

 • ІЕД запустив V Щорічне опитування імпортерів та експортерів.

  24.04.2020

  Survey_announce2

  ГО «Інститут економічних досліджень та політичних консультацій» (ІЕД) розпочинає п’яте опитування імпортерів та експортерів. Попередні чотири опитування проводилися протягом 2014 - 2018 років у рамках реалізації іншого проєкту: «Діалог зі сприяння торгівлі».

  Цього разу ми опитаємо понад 1000 підприємств для того, щоб отримати від них оцінку роботи оновленої митниці та дізнатися про їхній досвід проходження митних процедур. Адже отримання зворотного зв’язку з безпосередніми користувачами послуг митної служби є необхідною передумовою подальшого вдосконалення існуючих процедур та продовження реформ у митній сфері.

  21 квітня 2020 року розпочалася перша з трьох хвиль щорічного опитування, передбачених проєктом.

  Збір інформації здійснюватиме Дослідницька агенція Info Sapiens. Опитування буде проходити шляхом проведення телефонних інтерв’ю з керівниками або менеджерами із зовнішньоекономічної діяльності відповідних підприємств. Орієнтовна тривалість збору інформації близько двох місяців.

  Обробку результатів та підготовку відповідного аналітичного звіту за результатами опитування здійснюватиме ІЕД.

  Опитування необхідне для проведення незалежного громадського моніторингу реалізації реформ у митній сфері та побудови ефективної та чесної митної служби.

  Проєкт «Підтримка «Громадської ініціативи «За чесну та прозору та митницю»реалізується ІЕД за підтримки Європейського Союзу із січня 2020 року з метою посилення спроможності громадянського суспільства брати участь у розробці економічної політики в Україні через мережу громадських організацій шляхом сприяння діяльності «Громадської ініціативи «За чесну та прозору митницю» та активізації діалогу між державою та інститутами громадянського суспільства.

   

  Керівник проєкту: Оксана Кузяків

  Сайт: http://tfdialogue.ier.com.ua/

  Фейсбук сторінка: https://www.facebook.com/TFD.IER

  Електронна пошта:  customs@ier.kyiv.ua

  Поділитися:
Powered by

Activemedia
© 2020
Інститут
економічних досліджень
та політичних консультацій
адреса:
Рейтарська 8/5-А,
01054 Київ, Україна
тел.:
+ 38 044 278-63-42
+ 38 044 278-63-60
факс:
e-mail:
+ 38 044 278-63-36
institute@ier.kyiv.ua
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на www.ier.com.ua