Друк

Новини інституту

 • Успішні і локальні: вийшла збірка історій успіху проєвропейських реформ в Україні

  06.02.2020

  rfrBook

  129  локальних історій з 12 областей України увійшли до підсумкової збірки «Історії успіху реформ», яку випустив Інститут економічних досліджень та політичних консультацій в рамках Програми ЄС «Просування реформ в регіони».

  Історії зібрали грантисти проекту у 2019 році завдяки польовим дослідженням у дванадцяти областях України. 

  Головні герої збірки – це громади, підприємства та звичні українці, які досягли успіху завдяки проєвропейським змінам в Україні. У збірці ви знайдете історії про локальні проекти альтернативної енергетики, енергозбереження, освітніх програм, експорту органічної продукції до ЄС, та безліч історій успішної децентралізації. Це історії різні за масштабом - від відвернення екологічної катастрофи (див.історію Наталинської ОТГ на Харківщині) до відкриття фітнес-бібліотеки в селі (див. історію Моринської ОТГ на Черкащині). Всіх їх об’єднує те, що вони б не відбулися без проєвропейських реформ. 

  У збірці також йдеться про боротьбу з корупцією, ґендерну політику, держзакупівлі, культуру, медреформу, ОСББ, туризм тощо.

  Авторами історій успіху стали ГО «Разом до громадянського суспільства», ГО «Інститут регіонального розвитку», ГО «Центр стратегічного розвитку та реформ», Спілка підприємців «Стіна», ГО «Поліський фонд міжнародних та регіональних досліджень», ГО «Бюро розвитку, інновацій та технологій», благодійний фонд «Воля», Люстраційна антикорупційна рада Придніпров’я, ГО «Слобідський край» та телерадіокомпанія «Сфера ТВ».

  Завантажити збірку 

   

   

Powered by

Activemedia
© 2020
Інститут
економічних досліджень
та політичних консультацій
адреса:
Рейтарська 8/5-А,
01054 Київ, Україна
тел.:
+ 38 044 278-63-42
+ 38 044 278-63-60
факс:
e-mail:
+ 38 044 278-63-36
institute@ier.kyiv.ua
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на www.ier.com.ua