Друк

Новини інституту

 • РПР презентував 20 законів, які потрібно ухвалити до кінця 2019 року

  02.09.2019

  23 серпня Коаліція Реанімаційний Пакет Реформ (Коаліція РПР), до якої входить ІЕД, надіслала парламентським партіям документ  з пропозиціями до Програми дій ВРУ IX скликання. А 30 серпня в Українському кризовому медіа-центрі експерти презентували 20 пріоритетних законопроектів, які народним депутатам варто ухвалити до Нового року. 

  Економічний блок перезнтував Ігор Бураковський, голова правління ІЕД та співголова Ради РПР. 

  За його словами, громадськість очікує на підвищення темпів економічного розвитку. Для цього експерт назвав три ключові закони, які необхідно прийняти

  1. Закон про службу фінансових розслідувань. "Зараз у галузі економіки працює низка правоохоронних та інших структур. Це створює конфлікт інтересів і кришування окремих видів бізнесу. Потрібно створити службу фінансових розслідувань, щоб вона перебрала на себе ці функції".

  2. Закон про консолідацію функцій державного регулювання ринку фінансових послуг. "Національний банк зараз працює за найвищими стандартами, але є небанківський сектор, велика кількість акціонерних товариств, неврегульовані структури. Лібералізація передбачає, у тому числі, жорстке регулювання. Криза 2007-2009 років показала, що коли певні сектори фінансових послуг випадають з державного регулювання – одразу виникають проблеми".

  3. Закон щодо запобігання надмірного тиску на суб’єктів господарювання заходів державного нагляду, та посилення захисту суб’єктів господарювання від неправомірних дій або бездіяльності дозвільних органів.

  Весь список законів дивіться за посиланням.

   

  Поділитися:
Powered by

Activemedia
© 2010
Інститут
економічних досліджень
та політичних консультацій
адреса:
Рейтарська 8/5-А,
01030 Київ, Україна
тел.:
+ 38 044 278-63-42
+ 38 044 278-63-60
факс:
e-mail:
+ 38 044 278-63-36
institute@ier.kiev.ua
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на www.ier.com.ua