Друк

Новини інституту

 • Підсумки літа: аналітичні матеріали, які вийшли влітку 2018

  04.09.2018

  Summer_analytics_2018

  Літо 2018 року запам'яталося дискусією про антикорупційні заходи України після 2014 року, мораторій на ліс-кругляк, оцінку впливу прямих іноземних інвестицій, бізнес-клімату та міжнародну допомогу Україні - про все це йшлося у літніх дослідженнях ІЕД. 


  Україна проти корупції: Економічний фронт. Економічна оцінка антикорупційних заходів у 2014-2018 рр. Аналітичний звіт: https://goo.gl/ygNbje 
  За оцінкою Інституту, сукупний щорічний економічний вплив від запровадження заходів із запобігання корупції становив близько 6% ВВП (або приблизно 6 млрд дол. США).

  Спрощення процедур торгівлі в Україні: оцінки та очікування бізнесу. Аналітичний звіт за результатами ІІІ хвилі опитування українських експортерів та імпортерів: https://goo.gl/xMhCrs 
  Українські експортери та імпортери визнають незначне покращення ефективності роботи митниці, але третій рік поспіль скаржаться на недосконале митне законодавство, корупцію і брак прозорості.

  Результати мораторію на експорт лісу-кругляку. Консультативна робота: https://goo.gl/pj7FEt
  Аналіз показав, що в супереч задекларованим цілям, мораторій на експорт лісу-кругляку не зупинив поставки необробленої деревини за кордон та не захистив українські ліси від вирубок.

  Пріоритети допомоги ЄС Україні: взаємовигідний рух назустріч. Аналітичний звіт: https://goo.gl/fVgtJj
  Звіт дає відповіді на такі запитання: Наскільки повно допомога, надана ЄС відповідає пріоритетам України?
  Чи узгодженою і скоординованою є підтримка різних донорів? Які заходи можна зробити, щоб ліпше узгодити надану підтримку і потреби України?

  Економічний вплив прямих іноземних інвестицій в Україні. Аналітична робота: https://goo.gl/MRWVHF
  ПІІ мають великий позитивний вплив на економіку України. Збільшення обсягу ПІІ в Україні сприятиме швидшому зростанню української економіки та підвищенню рівня життя.

  Щоквартальна оцінка ділового клімату (1/2 квартал, 2018): https://goo.gl/1qJmqQ
  Оптимістичні виробничі плани та очікування щодо покращення фінансово-економічної ситуації на підприємстві в наступні півроку свідчать про пожвавлення ділової активності в 2018 році.

  Місячний Економічний Моніторинг України №6-7 (212): https://goo.gl/pQMUb1
  Тема місяця: реформа митниці. Моніторинг показників усіх сфер економіки України.

  Путівник експортера №2 (9). Інформаційно-аналітичний бюлетень: https://goo.gl/3XSsUH
  Головною темою другого випуску оновленого бюлетеня є "Реформування законодавства у сфері торговельного захисту". У випуску ви дізнаєтеся про головні нововведення у цій сфері, а також про основні вимоги ЄС до безпеки та якості продукції.

  Моніторинг торговельних новин в Україні. Всі літні випуски тут: https://goo.gl/NXCvMn

  Вебінари та тренінги: Журналістська майстерність у європейських темах; інституційний розвиток ОГС; як використати інструмент моніторигу та оцінки політики заснований на зворотньому зв'язку; як Україна захищатиме інтелектуальну власність; Типові помилки фінансової звітності донору: https://goo.gl/hojLA8

  Поділитися:
Powered by

Activemedia
© 2010
Інститут
економічних досліджень
та політичних консультацій
адреса:
Рейтарська 8/5-А,
01030 Київ, Україна
тел.:
+ 38 044 278-63-42
+ 38 044 278-63-60
факс:
e-mail:
+ 38 044 278-63-36
institute@ier.kiev.ua
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на www.ier.com.ua