Друк

Новини інституту

 • У Запоріжжі відбулась конференція «Як зробити Європейські реформи зрозумілими для суспільства?»

  20.05.2017

  Фото: Одеське обласне агентство реконструкції та розвитку

  18 та 19 травня 2017 року у Запоріжжі відбулась конференція «Як зробити Європейські реформи зрозумілими для суспільства?» і тренінг «Досягнення синергії ОГС та ЗМІ». Захід відбувся в рамках Проекту "Просування реформ в регіони", що реалізується Інститутом економічних досліджень та політичних консультацій і інтернет-виданням «Європейська правда» за фінансової підтримки ЄС.

  У конференції взяли участь представники органів державної влади, громадських організацій та засобів масової інформації. У форматі панельних дискусій були обговорені питання специфіки сприйняття проєвропейських реформ у східних та центральних областях України. Своїм досвідом європейської інтеграції також поділились колеги із західних регіонів – Львівської, Тернопільської та Закарпатської областей.

  На спільному воркшопі учасники проекту "Просування реформ в регіони" отримали реальну можливість знайти нові напрями для спільної співпраці з колегами з інших регіонів України та навіть спробувати створити спільний проект безпосередньо в рамках тренінгу.

  Нагадаємо, що Проект "Просування реформ в регіони" фінансується Європейським Союзом в рамках програми "Підтримка громадянського суспільства в Україні". Географія проекту – Україна, усі регіони. Період впровадження – червень 2016р-травень 2019р. 

   

Powered by

Activemedia
© 2020
Інститут
економічних досліджень
та політичних консультацій
адреса:
Рейтарська 8/5-А,
01054 Київ, Україна
тел.:
+ 38 044 278-63-42
+ 38 044 278-63-60
факс:
e-mail:
+ 38 044 278-63-36
institute@ier.kyiv.ua
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на www.ier.com.ua