Друк

Новини інституту

 • ІЕД у складі української делегації відвідав Berlin Policy Hub

  01.06.2018

  K50P8230_edit

  В останній тиждень травня команда німецького Berlin Policy Hub приймала дослідженцько-мережевий візит українських науковців. Делегація складалася з Гліба Вишлінського, директора ЦЕС, Дмитра Яблоновського, заступника директора ЦЕС та Оксани Кузяків, виконавчого директора Інституту економічних досліджень та політичних консультацій (ІЕД).

  ЦЕС та ІЕД - це економічні аналітичні центри з акцентом на розробці стратегій економічного розвитку, зовнішньої торгівлі, політики фінансового ринку та політики конкуренції в Україні. Їх дослідження в цих сферах доповнюють проекти з розвитку потенціалу для громадянського суспільства та приватних компаній. Крім того, ЦЕС та ІЕД є членами Реанімаційного пакету реформ (РПР), асоціації українських неурядових організацій та експертів, спрямованих на сприяння здійсненню судових та антикорупційних реформ, децентралізації та реформи державного управління та правоохоронних органів у рамках Угоди про асоціацію між Європейським Союзом та Україною.

  Окрім обміну думками щодо нинішніх німецько-українських відносин та німецької точки зору на українську економіку, українська делегація особливо зацікавлена у розвитку малого та середнього підприємництва (МСП) у Німеччині та його вплив на економіку Німеччини: що лежиить в основі успіху МСП та наскільки вони можуть слугувати прикладом для українських компаній? Дослідники з ЦЕС та ІЕД обговорили ці теми з представниками німецьких аналітичних центрів та об'єднань, таких як Center for Liberal Modernity (LibMod), the German Association for East European Studies (DGO), the German Committee on Eastern European Economic Relations, the consulting company of the German Institute for Economic Research DIW Econ, the German Council on Foreign Relations (DGAP), the Centre for East European and International Studies (ZOiS) and the German Association for Small та Medium-sized Businesses (BVMW).

  Багатогранна програма візиту дозволила українській делегації отримати нове розуміння німецької політичної ситуації та специфіку німецьких команій "Міттельштанд". 

  Berlin Policy Hub є першим контактним пунктом для підключення аналітичних центрів з Молдови, Грузії, України та Німеччини. Він фінансується Фондом "Відкрите суспільство" в рамках ініціативи "Європеїзація за межами процесу". Більш детальна інформація про проект доступна на сайті організації

   

  Поділитися:
Powered by

Activemedia
© 2010
Інститут
економічних досліджень
та політичних консультацій
адреса:
Рейтарська 8/5-А,
01030 Київ, Україна
тел.:
+ 38 044 278-63-42
+ 38 044 278-63-60
факс:
e-mail:
+ 38 044 278-63-36
institute@ier.kiev.ua
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на www.ier.com.ua