Друк

Новини інституту

 • ІЕД презентував свій кейс на конференції «Практика моніторингу і оцінювання в Україні»

  05.04.2018

  31 березня 2018 року на базі Таврійського національного університету відбулася перша Всеукраїнська конференція «Практика моніторингу і оцінювання в Україні», на якій виконавчий директор ІЕД Оксана Кузяків презентувала доповідь "Застосування інструментів МіО аналітичним центром: підходи та досвід". 

  Для аналітичного центру (АЦ) одним із викликів застосування моніторингу і оцінки (МіО) є ресурси. ІЕД знайшов вирішення цієї проблеми, розробивши інструмент, який з одного боку був інструментом МіО проекту, з іншого - широко використовувався центральними та місцевими органами влади, представниками бізнес середовища тощо. 

  Цей інструмент - Щорічна оцінка ділового клімату (Annual Business Climate Assessment, ABCA), яку розробив ІЕД в рамках Програми USAID ЛЕВ. Це інструмент моніторингу та оцінки ділового клімату, виявлення бар'єрів на шляху розвитку малого та середнього бізнесу, формування переліку пріоритетних економічних, правових та регуляторних заходів (реформ) для покращення середовища ведення бізнесу в Україні.

  За допомогою ABCA ІЕД одночасно вимірював і оцінював як вплив Програми USAID ЛЕВ, так і вплив політик Уряду на сектор малого та середнього підприємництва. 

  Поділитися:
Powered by

Activemedia
© 2010
Інститут
економічних досліджень
та політичних консультацій
адреса:
Рейтарська 8/5-А,
01030 Київ, Україна
тел.:
+ 38 044 278-63-42
+ 38 044 278-63-60
факс:
e-mail:
+ 38 044 278-63-36
institute@ier.kiev.ua
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на www.ier.com.ua