Друк

Новини інституту

 • Олександра Бетлій взяла участь в конференції «Програма всеохоплюючої інституційної розбудови...»

  04.12.2010

  3 грудня 2010 року Олександра Бетлій взяла участь в конференції «Програма всеохоплюючої інституційної розбудови: її місце та роль в процесі реформ в Україні», організованої Громадською експертною радою в Києві. Конференція відбулась за підтримки Посольства республіки Польща в Україні.

  Під час конференції національні та міжнародні експерти, а також представники органів влади обговорювали проблеми, що існують у трьох галузях, визначених в Рамковому документі «Програми всеохоплюючої інституційної розбудови» (Comprehensive Institutional Building, СІВ) як найбільш проблемних і таких, що потребують реформ. Йдеться про: санітарні та фітосанітарні заходи, міграція, систему надання державної допомоги. Україна підписала відповідний Рамковий документ 14 жовтня 2010 року.

  Експерт Інституту, Олександра Бетлій, зробила доповідь на тему «Реформа державної допомоги в Україні», в якій проаналізувала головні риси системи надання державної допомоги, наявні проблеми, а також окреслила зобов’язання України щодо реформування надання державної допомоги. Вона наголосила про низьку ефективність наданої допомоги, а також про відсутність чіткого бачення щодо реформування надання державної допомоги в Україні.

   


   

  Для інформації:

  Програма Всеохоплюючої інституційної розбудови (Comprehensive Institution Building Programme – CIB) є складовою частиною ініціативи Європейського Союзу "Східне партнерство", яка була започаткована 7 травня 2009 року у ході спеціального самміту ЄС в Празі. Учасниками Східного Партнерства є 27 країн – членів ЄС, з одного боку, та східні країни – сусіди ЄС – Вірменія, Азербайджан, Білорусь, Грузія, Республіка Молдова й Україна, з іншого боку.

  Поділитися:
  Теги: реформа
Powered by

Activemedia
© 2020
Інститут
економічних досліджень
та політичних консультацій
адреса:
Рейтарська 8/5-А,
01054 Київ, Україна
тел.:
+ 38 044 278-63-42
+ 38 044 278-63-60
факс:
e-mail:
+ 38 044 278-63-36
institute@ier.kyiv.ua
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на www.ier.com.ua