Друк

Новини інституту

 • Інституту економічних досліджень та політичних консультацій - 10 років!

  23.12.2009

  Що таке незалежна аналітика за українських умов? Хто потребує незалежної аналітики: держава, політики, суспільство, бізнес? Якими мають бути джерела фінансування незалежних досліджень? Такі питання обговорили провідні українські та закордонні експерти, політики, дипломати, які взяли участь у круглому столі «Незалежна аналітика: Чи є на неї запит в Україні?», який відбувся 18 грудня 2009 р. у приміщенні Посольства ФРН у Києві.

  Цим круглим столом та урочистим прийомом відзначив своє десятиліття Інститут економічних досліджень та політичних консультацій - провідний український аналітичний центр, який забезпечує Уряд України та інші органи влади, де приймаються важливі рішення, незалежною аналітичною інформацією щодо стану української економіки та економічної політики та надає політичні консультації, що ґрунтуються на фундаментальних економічних дослідженнях.

  "За ці 10 років ми зміцнились, ми набули досвіду, і, головне, - ми навчились працювати за умов суспільних змін, опановувати нове, не втрачаючи при цьому попередніх надбань" - зазначив Ігор Бураковський, Голова Правління - Директор Інституту економічних досліджень та політичних консультацій.

  Поділитися:
Powered by

Activemedia
© 2020
Інститут
економічних досліджень
та політичних консультацій
адреса:
Рейтарська 8/5-А,
01054 Київ, Україна
тел.:
+ 38 044 278-63-42
+ 38 044 278-63-60
факс:
e-mail:
+ 38 044 278-63-36
institute@ier.kyiv.ua
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на www.ier.com.ua