Друк

Архів 2017

 • Як розвивати МСП у гірських районах Львівщини - презентовано аналітичну записку

  31.06.2017

  21 липня 2017 року,  ГО «Інститут міжнародних економічних досліджень» в рамках реалізації проекту з розробки Дорожньої карти розвитку малого та середнього підприємництва гірських районів Львівщини презентувала аналітичну записку «Розвиток малого і середнього підприємництва в гірських районах Львівської області».  Розвиток МСП в гірських районах Львівщини дозволить забезпечити формування нових робочих місць, підвищення рівня зайнятості мешканців та зростання їх добробуту, покращення інвестиційної привабливості територій, збільшення надходжень до місцевих бюджетів, розвитку суспільних ініціатив, формування середнього класу та розбудови соціально-економічної інфраструктури. Задля сприяння розвитку МСП в гірських районах Львівщини розробляється дорожня карта – комплекс дієвих заходів, які забезпечать швидкий і якісний розвиток галузі.

  Після обговорення основних питань у фокус групах, розробка аналітичної записки стала наступним етапом на шляху до розробки Дорожньої карти. 

  У роботі визначено особливості, проблеми і перешкоди розвитку малого і середнього бізнесу у регіоні та обґрунтовано пріоритетні напрями і заходи щодо активізації в цих районах підприємницької діяльності.

  Поділитися:
Powered by

Activemedia
© 2020
Інститут
економічних досліджень
та політичних консультацій
адреса:
Рейтарська 8/5-А,
01054 Київ, Україна
тел.:
+ 38 044 278-63-42
+ 38 044 278-63-60
факс:
e-mail:
+ 38 044 278-63-36
institute@ier.kyiv.ua
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на www.ier.com.ua