Друк

Публікації в ЗМІ

 • Віталій Кравчук: Долар подорожчає восени

  04.08.2016

  Долар подорожчає восени

   

  Восени навіть за найкращої економічної ситуації вартість американської валюти стане більшою. Про це порталу "Знай" розповіли в Інституті економічних досліджень. Там це пов'язують із сезонним чинником і особливістю економічної ситуації.

  "Кожної осені долар дорожчає, бо на нього збільшується попит. Люди посилено купують валюту, аби зберегти свою купівельну спроможність. Також починається ділове життя. Бізнесмени укладають між собою угоди закупівлі й продажу товарів. Збільшується імпорт різноманітних речей техніки й сировини. Це ще більше стимулює попит на американську валюту, бо більшість розрахунків відбувається саме у доларах", - пояснює Віталій Кравчук, старший спеціаліст Інституту економічних досліджень.

  За його словами, восени також збільшиться попит і на вітчизняні продукти та товари.

  "Здебільшого ми продаємо за кордон пшеницю, чорні метали, труби тощо. Чим більше наші підприємства реалізують своєї продукції, тим дешевшим буде долар. Однак обсіги реалізації залежать не лише від попиту й можливостей виробництва. Якщо буде погана погода, матимемо поганий врожай. Через це відправимо менше пшениці за кордон," - пояснює експерт.

  Читайте повний коментар експерта порталу "Знай".

  Поділитися:
  Джерело:  Портал "Знай"
Powered by

Activemedia
© 2020
Інститут
економічних досліджень
та політичних консультацій
адреса:
Рейтарська 8/5-А,
01054 Київ, Україна
тел.:
+ 38 044 278-63-42
+ 38 044 278-63-60
факс:
e-mail:
+ 38 044 278-63-36
institute@ier.kyiv.ua
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на www.ier.com.ua