Друк

Публікації в ЗМІ

 • Малий та середній бізнес незадоволений поточною ситуацією, проте дивиться у майбутнє з оптимізмом – автори дослідження

  01.08.2016

  Нестабільна політична ситуація, війна, високі ставки податків, інфляція, складне податкове адміністрування, низький попит, несприятливий регуляторний клімат та пов’язана з ним корупція –  такі найбільші обмеження введення підприємницької діяльності назвали представники малого і середнього бізнесу України.

  На їхню думку, держава повинна спростити податкове адміністрування, забезпечити дерегуляцію, створити єдиний інформаційний портал для підприємців, провести реформу податкової служби та перевести частину адмінпослуг в онлайн-режим.

  Про це розповіла Оксана Кузяків, координатор аналітичного компоненту Програми USAID ЛЕВ та виконавчий директор Інституту економічних досліджень та політичних консультацій під час презентації нового щорічного дослідження бізнес-середовища України «Щорічна оцінка ділового клімату» в Українському кризовому медіа-центрі. За її словами, корупція залишається суттєвою перешкодою для бізнес-клімату України, втім вона посідає лише 7 місце у рейтингу. При чому 55% респондентів погодилися, що підприємці дають хабарі аби уникнути перевірок.

  Читайте більше у матеріалі Українського кризового медіа центру за підсумками прес-конференції Програми USAID ЛЕВ. 

  Поділитися:
  Джерело:  Український кризовий медіа центр (УКМЦ)
Powered by

Activemedia
© 2020
Інститут
економічних досліджень
та політичних консультацій
адреса:
Рейтарська 8/5-А,
01054 Київ, Україна
тел.:
+ 38 044 278-63-42
+ 38 044 278-63-60
факс:
e-mail:
+ 38 044 278-63-36
institute@ier.kyiv.ua
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на www.ier.com.ua