Друк

Архів 2011

 • Ігор Бураковський: «Україна отримає вигоди від співпраці з ЄС, якщо реформи не залишаться деклараціями»

  26.12.2011

  Київ. 26 грудня. IНТЕРФАКС-УКРАЇНА - Україні може отримати політичні вигоди від економічного співробітництва з Європейським Союзом, вважає голова правління Інституту економічних досліджень і політичних консультацій Ігор Бураковський.

  "Незважаючи на всі критичні моменти, пов'язані із самітом 19 грудня (саміт Україна-ЄС - ІФ), тим не менше, України робила певні кроки і просувалася шляхом європейської інтеграції в плані імплементації тих чи інших законодавчих актів Європейського Союзу. Одним з основних результатів такої імплементації було фактичне приєднання України до Європейського енергетичного співтовариства. Це один з суттєвих напрямів і результатів секторальної інтеграції України, на основі чого можна скористатися певними вигодами і отримати як політичні, так і економічні результати", - сказав він на прес-конференції в агентстві "Інтерфакс-Україна" в понеділок.

  Політолог також відзначив прогрес у сфері транспортного співробітництва з ЄС, зокрема, значне посилення захисту прав пасажира після ухвалення Повітряного кодексу.

  Крім того, за словами І. Бураковського, відбувався "певний прогрес" у сфері державних закупівель.

  Водночас політолог висловив думку, що Україна зможе скористатися всіма вигодами від економічного співробітництва з Євросоюзом за умови, що реформи в країні не будуть декларативними.

  Поділитися:
Powered by

Activemedia
© 2020
Інститут
економічних досліджень
та політичних консультацій
адреса:
Рейтарська 8/5-А,
01054 Київ, Україна
тел.:
+ 38 044 278-63-42
+ 38 044 278-63-60
факс:
e-mail:
+ 38 044 278-63-36
institute@ier.kyiv.ua
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на www.ier.com.ua