Друк

Про Інститут

IER_komanda_2017

Інститут економічних досліджень та політичних консультацій (ІЕД) - міжнародно-визнаний український незалежний аналітичний центр, який спеціалізується на економічному аналізі та розробці рекомендацій, розвитку громадянського суспільства в Україні. З 2019 року ІЕД є стратегічним партнером Європейського Союзу з розвитку громадянського суспільства.

Заснований в 1999 році, Інститут активно співпрацює з Урядом в процесі визначення пріоритетних напрямків та механізмів реформ та веде активний діалог з усіма зацікавленими в змінах на краще сторонами. 

Напрацювання Інституту в сфері аналізу проблем економічного розвитку України, ділового клімату та міжнародної торгівлі широко використовуються при розробці документів політики національного та регіонального рівня, зокрема в процесі підготовки України до вступу до СОТ та укладання Угоди про Асоціацію, Національної та регіональних стратегій розвитку МСБ, Національної експортної стратегії. 

Голова Правління - доктор економічних наук, професор Ігор Бураковський. Вищим керівним органом є Загальні збори (організаційна структура). 


Інститут сьогодні це

 1. політично незалежна структура, яка забезпечує неупередженість досліджень та рекомендацій
 2. потужний аналітичний центр, який
  • надає фахову оцінку ключових проблем економіки та основних складових економічної політики, в тому числі розвитку МСП на національному та регіональному рівнях
  • сприяє розвитку громадянського суспільства та ЗМІ
  • має досвід участі у формуванні національної економічної політики та стратегій
  • приділяє велику увагу якість економічної та статистичної інформації та використанню сучасних математико-статистичних методів та інструментів
  • займається міждисциплінарними дослідженнями в дотичних до економічної політики сферах
  • забезпечує міжнародну експертизу та бере учать у міжнародній економічній дискусії
 3. сформований та стабільний колектив кваліфікованих дослідників
 4. важливий компонент громадянського суспільства в Україні , який забезпечує відкритість, прозорість, регулярність та актуальність інформації та досліджень.


МІСІЯ, ЦІЛІ, ПРИНЦИПИ

Наша місія - це вироблення альтернативного погляду на ключові проблеми суспільного та економічного розвитку України.

Ключовими завданнями для реалізації нашої місії на даному етапі є:

 • Вироблення фахової експертної оцінки в сфері економіки та економічної політики, розробка стратегічних та інструментальних складових економічної політики
 • Формування громадської думки шляхом організації публічного діалогу та поширення знань
 • Сприяння розвитку економічних та суспільних наук, стимулювання розвитку дослідницької спільноти в Україні.


В своїй роботі Інститут керується принципами вільного та демократичного ринку в відкритому суспільстві. Необхідною передумовою роботи Інституту є його політична незалежність, яка забезпечує неупередженість рекомендацій Інституту щодо проблем економічної політики та допомагає запобігти маніпулюванню результатами досліджень. Водночас Інститут активно співпрацює з суб'єктами прийняття політичних рішень для впровадження політичних рекомендацій в практику.

Powered by

Activemedia
© 2020
Інститут
економічних досліджень
та політичних консультацій
адреса:
Рейтарська 8/5-А,
01054 Київ, Україна
тел.:
+ 38 044 278-63-42
+ 38 044 278-63-60
факс:
e-mail:
+ 38 044 278-63-36
institute@ier.kyiv.ua
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на www.ier.com.ua