Друк

Про групу

Основною метою Німецької консультативної групи з питань економічних реформ є постійна підтримка та моніторинг процесу реформ в Україні. Вносячи свій внесок у поліпшення економічних умов та подальшої інтеграції України у світову економіку, закладаються основи для сталого розвитку.

Німецька консультативна група плідно працює над реалізацією зазначеної мети з моменту свого заснування в 1994 році. Члени нашої групи займаються аналізом поточних проблем економічної політики та надають конкретні та незалежні рекомендації для високопоставлених чиновників українського уряду, Адміністрації Президента, Верховної Ради та Національного банку України. Німецька консультативна група тісно співпрацює з іншими міжнародними організаціями, такими як Міжнародний валютний фонд і Світовий банк.

Крім того, Німецька консультативна група підтримує уряд Німеччини, німецькі компанії та інші німецькі організації шляхом запровадження ноу-хау та надання детальної інформації про економічну ситуацію в Україні. Група тісно співрацює з Інститутом економічних досліджень та політичних консультацій.

Відвідати сторінку Німецької консультативної групи

Powered by

Activemedia
© 2010
Інститут
економічних досліджень
та політичних консультацій
адреса:
Рейтарська 8/5-А,
01030 Київ, Україна
тел.:
+ 38 044 278-63-42
+ 38 044 278-63-60
факс:
e-mail:
+ 38 044 278-63-36
institute@ier.kiev.ua
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на www.ier.com.ua