Друк

Проєкт «Економіка України під час війни та підтримка українців, постраждалих від війни» (ERIM)

Назва проєкту: Економіка України під час війни та підтримка українців, постраждалих від війни.

Мета проєкту: Екстрена підтримка та розвиток короткострокової та середньострокової розбудови потенціалу українських ОГС та аналітичних центрів, що постраждали внаслідок російського вторгнення в Україну.  

Короткий опис проєкту: Проєкт має на меті розвиток сильнішого українського громадянського суспільства, щоб запобігти негативним наслідкам вторгнення шляхом проведення адвокаційних заходів, спрямованих як на безпосередній вплив війни, так і на майбутнє України, а також надання екстреної підтримки українським ОГС та розбудови середньо- та довгострокового потенціалу. 

Завдання проєкту: 

1. Сприяння обговоренню майбутнього України та поточної економічної ситуації на основі досліджень та аналізу для ОГС, національних та місцевих органів влади, а також представників академічних кіл.

2. Розвиток та підтримка українського громадянського суспільства через аналітичну діяльність, зокрема звітування про економічну ситуацію в Україні.

3. Надання екстреної підтримки українським ОГС, щоб вони могли продовжувати свою діяльність. 

Діяльність: 

1. Аналітика: щотижневі публікації економічного моніторингу України; щоквартальні аналітичні записки; гранти регіональним аналітичним центрам на розробку аналітичних маетріалів.

2. Адвокація: щоквартальні публічні дебати про майбутнє України; поширення інформації через телеграм-канали про економіку України.

3. Фонд невідкладної допомоги: гранти організаціям, що надають екстрену допомогу ВПО та іншим категоріям громадян України, які постраждали від війни.

Тривалість проєкту: 1 листопада 2022 року - 31 січня 2024 року.

Донор: ERIM (Equal Rights and Independent Media).

Powered by

Activemedia
© 2020
Інститут
економічних досліджень
та політичних консультацій
адреса:
Рейтарська 8/5-А,
01054 Київ, Україна
тел.:
+ 38 044 278-63-42
+ 38 044 278-63-60
факс:
e-mail:
+ 38 044 278-63-36
institute@ier.kyiv.ua
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на www.ier.com.ua