Друк

Анонс

Вхід на сайт


Бізнес-клімат

 • Щомісячне опитування підприємств. Бізнес Київської області під час війни

  06.07.2022
  Безкоштовно

  Це спеціальний звіт, присвячений Київській області за результатами другого щомісячного опитування керівників підприємств. 

  Спеціальна частина щомісячного опитування підприємств дає змогу отримати інформацію за конкретними темами. Зокрема, у другому випуску спеціальна частина присвячена впливу війни на діяльність підприємств та проблемам підприємств-експортерів. Чи продовжують експортувати українські підприємства та які основні закордонні ринки збуту після початку повномасштабної російської військової агресії. 
   
  У цьому опитуванні використано панельну вибірку, тобто ми плануємо опитувати одні й ті ж суб’єкти підприємницької діяльності. У рамках другої хвилі дослідження було опитано 367 підприємств. Серед них переважно промислові підприємства, які розташовані в 19-ти з 27-ми регіонів України, в т. ч. в Київській області. На Київщині опитано 22 підприємства, більшість з яких (73%) представляють переробну промисловість, а решта – сектори послуг і торгівлі. 
   
  Дані було зібрано за допомогою поєднання декількох методів збору даних: самостійне заповнення онлайн-форми та телефонного інтерв’ю представників бізнесу із внесенням відповідей до онлайн-форми інтерв’юерами.
   
  Польовий етап другої хвилі опитування тривав з 2 червня до 10 червня 2022 року. Керівники підприємств порівнювали результати роботи в травні 2022 року з квітнем 2022 року, оцінювали стан того чи іншого показника на момент проведення опитування (червень 2022 року) та давали прогнози на наступні 2 - 3 чи 6 місяців у залежності від питання. У окремих питаннях (де це було зазначено) результати роботи порівнювалися з довоєнним часом (період до 24 лютого 2022 року). Опитувані давали прогнози на наступні 3 місяці роботи підприємств.
   
  Звіт підготовлено у співпраці з Департаментом економіки та цифровізації Київської обласної державної адміністрації.
   

  Завантажити

   

  Сфери досліджень:  Бізнес - клімат
Powered by

Activemedia
© 2020
Інститут
економічних досліджень
та політичних консультацій
адреса:
Рейтарська 8/5-А,
01054 Київ, Україна
тел.:
+ 38 044 278-63-42
+ 38 044 278-63-60
факс:
e-mail:
+ 38 044 278-63-36
institute@ier.kyiv.ua
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на www.ier.com.ua