Друк

Анонс

Вхід на сайт


Аграрний сектор

 • 22.03.2018

  Місячний Економічний Моніторинг України №3 (209)

  Тема місяця: РИНОК ГАЗУ
  Кінець лютого ознаменувався святкуванням перемоги на українському газовому ринку, коли український «Нафтогаз» виграв справу щодо транзиту газу проти російського «Газпрому» в Стокгольмському арбітражному суді. Проте вже 1 березня 2018 року Росія застосувала ту саму тактику проти України, що й у 2009 році, а саме відмовилась постачати газ в Україну. Україна стикнулась із нестачею газу.
  Автори:  Ірина Коссе, Олександра Бетлій

 • 12.10.2010

  Агрофакс 12.10.2010

  Оцінки американського Міністерства сільського господарства USDA вказують, що на міжнародних ринках зернових культур знову спостерігається пожвавлення.


 • 05.10.2010

  Агрофакс 05.10.2010

  Після буму останніх місяців на міжнародному ринку зернових культур спостерігається спокійна ситуація. Спекулятивний елемент дещо послаблює реальні ринкові дані.


 • 23.09.2010

  Агрофакс 21.09.2010

  Схоже, що спеціальний додатковий контроль та експортні проблеми охопили не лише сектор пшениці, а й ячмінь та кукурудзу, що сприяє зниженню цін на кукурудзу в Україні.


 • 17.09.2010

  Інформаційна система та аграрна освіта в Україні - заклик до реформ

  Дана консультативна робота показує результати аналізу системи вищої освіти в Україні та науково-дослідних систем в аграрній економіці. Ми переконані, що сучасна аграрна наука та інформаційна система - фундаментальні елементи для сучасного аграрного сектору та харчової промисловості. Інвестиції в людський капітал принесуть високі дивіденди. Однак, дані інвестиції ведуть до бажаного результату в тому випадку, коли мотиви в системі стимулюватимуть якість, молодий персонал, результативність, економічну ефективність, міжнародну орієнтацію та конкурентоспроможність. В Україні система змінюється дуже повільно і майже не мотивує до прагнення до світового рівня.

  Автори:  Крістофер Шуман, Алекс Ліссітса, Ульріх Кьостер

 • 08.09.2010

  ГМО: виклики сьогодення та досвід правового регулювання

  В цій книзі розглянуто регуляторні системи ЄС та США щодо використання генетично модифікованих організмів та аналіз ситуації, яка склалась у цій сфері в Україні. Головна увага зосереджена на процедурах затвердження ГМО, порядку їх маркування та уже затверджених ГМО.

  Категорія:  Книги
  Автори:  Ярошевська Юстина, Баласинович Богдан

 • 13.08.2010

  Які обсяги експорту зерна можна очікувати з України?

  Цьогорічна збиральна компанія супроводжувалася екстремальними погодними умовами в причорноморському регіоні. В Росії, швидше за все, виробництво зерна не перевищуватиме споживання. Уряд Росії прогнозує загальний обсяг виробництва зерна в 2010/11 МР на рівні 60 - 65 млн. т (87 млн. т в 2009/10 МР).

  Автори:  Штрубенхофф Хайнц-Вільгельм, Куценко Катерина

 • 100 днів нової влади: яка модель урядування формується?

  Сприяти громадській дискусії навколо визначення актуальних проблем українського суспільства і шляхів їх вирішення новою владою, а також контурів моделі влади (політичного режиму), яка сьогодні формується в Україні.
  Категорія:  Проекти

 • «Вплив світової економічної кризи на українську економіку: регіональний аспект» в рамках IX Львівського Міжнародного Економічного Форуму

  Зробити огляд соціально-економічного розвитку регіонів України в умовах кризи.
  Категорія:  Проекти

 • Як подолати вплив міжнародної фінансової кризи: пошуки адекватної економічної політики

  Сприяти поінформованості широкої громадськості стосовно засад та напрямків антикризової політики, яку проводять уряди та центральні банки України та світу; та можливих шляхів подальшої антикризової політики, спрямованої на відновлення економічного зростання в Україні.
  Категорія:  Проекти

Powered by

Activemedia
© 2020
Інститут
економічних досліджень
та політичних консультацій
адреса:
Рейтарська 8/5-А,
01054 Київ, Україна
тел.:
+ 38 044 278-63-42
+ 38 044 278-63-60
факс:
e-mail:
+ 38 044 278-63-36
institute@ier.kyiv.ua
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на www.ier.com.ua