Друк

Анонси

 • ІЕД починає впровадження грантової програми «Моніторинг відбудови»

  Інститут економічних досліджень та політичних консультацій оголошує грантову програму “Моніторинг відбудови” в рамках проєкту “Контроль витрат на відновлення” 

  В проєкті “Контроль витрат на відновлення” ми незалежно від уряду будемо моніторити витрати бюджетних та донорських коштів на відбудову, аналізувати їх та залучати громадські організації до моніторингу відбудови/відбудови. 

   

  Грантовою програмою ми залучаємо громадські організації до моніторингу відбудови та відновлення, що має підвищити ефективність витрачання коштів на відбудову. 

  В межах грантової програми відбувається одночасно два грантових конкурси: 

  • Конкурс 1:Моніторинг відбудови та відновлення на місцях: об’єкти соціальної інфраструктури. Оголошення про подачу заявок на цей конкурсу доступне на сторінці ІЕД за посиланням: http://www.ier.com.ua/ua/Grants/?pid=7347

  • Конкурс 2:Моніторинг закупівель з відбудови та відновлення на місцях. Оголошення про подачу заявок на цей конкурсу доступне на сторінці ІЕД за посиланням: http://www.ier.com.ua/ua/Grants/?pid=7346

  В обох конкурсах предметом моніторингу є процес відбудови та відновлення об’єктів соціальної інфраструктури після часткового пошкодження чи повного руйнування з 24 лютого 2022 року 

  Соціальна інфраструктура включає сфери освіти (дошкільні заклади, школи, ПТНЗ, заклади вищої освіти), охорони здоров’я (первинні та спеціалізовані заклади догляду), а також культури (бібліотеки, театри тощо). 

  В межах першого раунду конкурсу моніторинг за обома грантовими конкурсами стосується об’єктів у громадах Київської області (Бучанській, Ірпінській, Гостомельській, Бородянській, Макарівській і Великодимерській), Чернігівської, Сумської та Миколаївської областей.   

   

  Для проведення моніторингу ІЕД надасть переможцям грантового конкурсу рамкову методологію моніторингу. 

   

  Кінцевий термін подання грантових заявок на обидва конкурси: 31 січня 2024 року 

  Питання про конкурс можна надсилати до 19 січня 2024 року на пошту: brp@ier.kyiv.ua.  
  Відповіді на отримані питання ми оприлюднимо 2січня 2024 року. 

  Проєкт «Контроль витрат на відновлення» реалізує Центр економічної стратегії, Інститут економічних досліджень та політичних консультацій та Технології Прогресу за фінансування Європейського Союзу. 

   

  З повагою, 

  Команда грантової програми “Моніторинг відбудови”  

Powered by

Activemedia
© 2020
Інститут
економічних досліджень
та політичних консультацій
адреса:
Рейтарська 8/5-А,
01054 Київ, Україна
тел.:
+ 38 044 278-63-42
+ 38 044 278-63-60
факс:
e-mail:
+ 38 044 278-63-36
institute@ier.kyiv.ua
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на www.ier.com.ua