Друк

Анонс

Вхід на сайт


Анонси

 • Дискусія "Європейський вибір України: прогрес та перспективи" (Київ)

  2018_discussion_Kyiv_ua1

  19 листопада 2018 року у Києві відбудеться конференція «Європейський вибір України: прогрес та перспективи», яку організовує Інститут економічних досліджень та політичних консультацій (ІЕД) і проект Громадська синергія.

  Під час заходу планується обговорити поточні результати реалізації Угоди про асоціацію, її здобутки та виклики, подискутувати про ситуацію з виконанням Угоди на регіональному рівні, зокрема про участь громадськості у цьому процесі, а також поміркувати, якими можуть бути формати співпраці України та ЄС у майбутньому.

  Також під час заходу відбудеться презентація двох книг «Поглиблення відносин між ЄС та Україною: Що, чому і як?» (друге видання) та «Боротьба за належне врядування у Східній Європі», які підготовлені українсько-бельгійською командою дослідників під керівництвом Майкла Емерсона (CEPS) та Вероніки Мовчан (ІЕД).

  Місце проведення: конференц-хол ДЕПО вул. Антоновича 50.

  Час проведення: 19 листопада 2018, початок о 10:00 (реєстрація з 09:30)

  Англійські версії книг можна безкоштовно скачати за посиланням: http://www.3dcftas.eu/news/four-books-progress-towards-good-governance-eastern-europe

  Українські примірники можна буде безкоштовно отримати на заході, а електронні версії з’являться у вільному доступі після 19 листопада 2018 року.

  Для участі у заході просимо зареєструватися: https://goo.gl/forms/c8hMnHfCEcc5ZkbY2

  З питань інтерв'ю та акредитації преси пишіть: riznyk@ier.kiev.ua. Контактна особа: Віталій Різник, менеджер з комунікацій ІЕД. 

  Конференція організована проектом «Розуміємо Угоди про асоціацію і поглиблені та всеохоплюючі зони вільної торгівлі ЄС з Україною, Молдовою і Грузією», що реалізується консорціумом на чолі з Центром європейських політичних студій (CEPS) за фінансової підтримки SIDA (Embassy of Sweden in Kyiv), а також проектом «Громадська синергія», який фінансується European Union in Ukraine, співфінансується і виконується Міжнародний фонд "Відродження" і спрямований на посилення участі громадськості у євроінтеграційних реформах через підтримку двох проєвропейських громадських платформ.

  Поділитися:
Powered by

Activemedia
© 2010
Інститут
економічних досліджень
та політичних консультацій
адреса:
Рейтарська 8/5-А,
01030 Київ, Україна
тел.:
+ 38 044 278-63-42
+ 38 044 278-63-60
факс:
e-mail:
+ 38 044 278-63-36
institute@ier.kiev.ua
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на www.ier.com.ua