Друк

Глава 16 «Туризм»

Запропоновані зміни:

  • Сторони співпрацюватимуть у галузі туризму з метою зміцнення розвитку конкурентоспроможної індустрії туризму як генератора економічного зростання, розширення прав і можливостей населення, зайнятості та валютного ринку.
  • Співпрацю на двосторонньому, регіональному та європейському рівні буде ґрунтуватися на наступних принципах:
  1. Повага до цілісності та інтересів місцевих громад, особливо в сільській місцевості.
  2. Важливість культурної спадщини.
  3. Позитивна взаємодія між туризмом і політикою збереження навколишнього середовища.
  • Відповідні положення, що стосуються туристичних операторів, розглядаються в Розділі 6, главі 4 цієї УА. Відповідні положення, що стосуються пересування осіб розглядаються в ст. 19 цієї УА.

Оцінка можливих наслідків:

Для бізнесу. Домовленості про співпрацю в туристичній сфері цієї УА будуть сприяти активізації державної політики щодо розвитку туристичного сектору та відповідного зростання кількості компаній, що працюють у цій галузі.

Для домогосподарств. Домогосподарства отримають ширші можливості для збільшення зайнятості у туристичному секторі та більш розвинену туристичну інфраструктуру, особливо в сільській місцевості, а також ширші гарантії від держави щодо збереження місцевої історико-культурної спадщини.

Для державного сектору. На рівні держави розвиток туристичного сектору буде мати наслідком зростання припливу іноземних валют, що має зробити відповідний внесок до розвитку валютного ринку країни та стати стабілізуючим чинником щодо курсу національної валюти.

Powered by

Activemedia
© 2020
Інститут
економічних досліджень
та політичних консультацій
адреса:
Рейтарська 8/5-А,
01054 Київ, Україна
тел.:
+ 38 044 278-63-42
+ 38 044 278-63-60
факс:
e-mail:
+ 38 044 278-63-36
institute@ier.kyiv.ua
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на www.ier.com.ua