Друк

Глава 25 «Співробітництво у сфері спорту і фізичної культури»

Запропоновані зміни:

  • Сторони співпрацюватимуть та вестимуть регулярний діалог у галузі спорту та фізичної активності з метою пропаганди здорового способу життя серед всіх вікових груп та просування соціальних функцій і освітніх цінностей спорту, і боротьби з загрозами для спорту, таких як допінг, расизм і насильство.
  • Співробітництво, зокрема, повинно включати в себе обмін інформацією та передовими практиками в наступних областях:

 

  1. Пропаганда фізичної активності та спорту в рамках системи освіти, співпраця з державними установами та неурядовими організаціями.
  2. Участь у спортивних заходах та заходах фізичної активності як засобу, що сприяє здоровому способу життя і загальному добробуту.
  3. Розвиток національної компетенції та систем кваліфікації у секторі спорту.
  4. Суспільна інтеграція вразливих груп населення через спорт.
  5. Боротьба з допінгом.
  6. Забезпечення безпеки під час великих міжнародних спортивних заходів.

Оцінка можливих наслідків:

Для бізнесу. Для компаній імплементація даних норм у сфері спорту буде мати непрямий ефект від поліпшення стану здоров’я найманих працівників та відповідного зростання продуктивності праці. Також зростання загального рівня спортивної активності та пропагування здорового стилю життя дозволить збільшити обсяги супутніх послуг та розвиток відповідних ринків, що пов’язані із такою спортивною активністю.

Для домогосподарств. Пропаганда здорового образу життя та залучення широких верств населення до спортивної активності буде сприяти покращенню стану здоров’я домогосподарств та зростання якості їх життя.

Для державного сектору. Ширша співпраця з ЄС у цьому питанні дозволить інтегрувати досвід та найкращі практики ЄС до розробки адекватного національного регулювання в галузі спорту та фізичної активності.

Powered by

Activemedia
© 2020
Інститут
економічних досліджень
та політичних консультацій
адреса:
Рейтарська 8/5-А,
01054 Київ, Україна
тел.:
+ 38 044 278-63-42
+ 38 044 278-63-60
факс:
e-mail:
+ 38 044 278-63-36
institute@ier.kyiv.ua
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на www.ier.com.ua